Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Kupie] Stafforda 1.6 - 2.2


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stafford
Pojemność silnika: 1.6 - 2.2
Przebieg pojazdu: -
Cena: Cena nie gra roli, ale mój budżet na owy pojazd, to 2kk (jestem w stanie dużo zaoferować za ładnego Stafforda).
Dodatki: -
Coś od siebie: Jak ktoś ma, to proszę się zgłaszać. Nawet jak nie chcesz sprzedać, to się zgłoś - sporo Ci zaoferuje i może zmienisz zdanie.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tego co wiem (sprawdziłem) to są na serwerze dostępne (z aktywnymi użytkownikami) 4 staffordy, najlepiej jak napiszesz do użytkowników na pv

 

1. Morfil ( @Morfil )

2 i 3. @Comandos321

i 4. Tadziu @Tadziu

 

Jest jeszcze jeden stafford którym jeździ często Emiljusz, ale właściciel ma bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sheeker napisał:

Z tego co wiem (sprawdziłem) to są na serwerze dostępne (z aktywnymi użytkownikami) 4 staffordy, najlepiej jak napiszesz do użytkowników na pv

 

1. Morfil ( @Morfil )

2 i 3. @Comandos321

i 4. Tadziu @Tadziu

 

Jest jeszcze jeden stafford którym jeździ często Emiljusz, ale właściciel ma bana.

Tylko jeden jedyny Stafford jaki jest na sprzedaż jest gracza @Morfil bo Tadziu i Comandos swoich staffordów nie sprzedadzą za żadne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M3Power;;]] napisał:

Tylko jeden jedyny Stafford jaki jest na sprzedaż jest gracza @Morfil bo Tadziu i Comandos swoich staffordów nie sprzedadzą za żadne pieniądze. 

Kto Ci powiedział że sprzedam? Zbieram zwyczajnie oferty żeby oszacować jego wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin