Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4life News- Wywiad z Supportem Twix_duo


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png

Witam, z tej strony Redaktor @Blender. z Redakcji 4Life News i dzisiaj zaprezentuje wam wywiad z Supportem @Twix_Duo.
Zapraszam do przeczytania!

zELwXNJ.png

B- Blender.
T- Twix_duo

zELwXNJ.png

3zajINo.gif

zELwXNJ.png

B: Witam, z tej strony Redaktor Blender. Z Redakcji 4Life News!

T: Witam, Starszy Aspirant Twix_duo!

B: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?

T: Oczywiście, z miłą przyjemnością!

B: Więc na początku możesz nam coś o sobie?

T: Nazywam się Mateusz, chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się informatyką, sztukami walki i muzyką. Na co dzień jestem osobą spokojną i bardzo pozytywną, zawsze szukam dobrego wyjścia z problemu. Lubię grać w gry, biegać i posłuchać muzyki.

B: Skąd wziął się pomysł na twój Nick?

T: Szczerze mówiąc, nie pamiętam, jak wpadłem na pomysł z tym nickiem i co miałem wtedy w głowie. Na pewno nie jadłem batona.

B: Jak duży posiadasz majątek, co chciałbyś jeszcze zdobyć?

T: Posiadam około 3.8kk majątku, a co chciałbym zdobyć, yyy... nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym jeszcze. Na pewno jakieś szybkie auta.

B: Jakie jest twoje największe marzenie i czy poczyniłeś coś w kierunku jego realizacji?

T: Moim może nie największym marzeniem jest zdanie prawa jazdy, kupno samochodu. Kształcić się w swoim zawodzie oraz ukończenie szkoły z jak najlepszym wynikiem, na razie nie jestem w stanie określić więcej moich marzeń, których jest bardzo dużo.

B: Grasz w jeszcze jakieś inne gry oprócz GTA:SA?

T: Ostatnio sobie rozpocząłem grę w Factorio, ale nic poza tym nie gram.

B: Jak wyglądały twoje początki na 4Life?

T: Pamiętam to, jak przez mgłę, ale miałem żółtą błyskawicę pereniala, którym woziłem się, dopóki nie sprzedałem go. Czego teraz po części żałuję, ale cóż. Pracowałem jak każdy na pracach dorywczych, aż do momentu, kiedy dołączyłem do mojej pierwszej frakcji, jaką była oczywiście SARA.

B: Co Cię skusiło do złożenia podania, akurat do frakcji SARA?

T: Byłem nowym graczem i chciałem się dowiedzieć, co to są te całe frakcje. Zobaczyłem na forum otwartą rekrutację i stwierdziłem, że napiszę. Jednak dopiero to tej frakcji dostałem się za drugim razem. O frakcji mogę powiedzieć sporo, ale nie chce się już rozpisywać.

B: Co zmieniłbyś najbardziej na naszym serwerze, może coś byś jeszcze chciał wprowadzić?

T: Zmian do wprowadzenia jest sporo, o to kilka z nich:
- Wprowadzenie automatycznych salonów;
- Płatność za naprawę bez posiadania przy sobie pieniędzy;
- Odświeżenie modeli pojazdów np. patriot, stinger, elegy
- Więcej możliwości tuningowych dla motorów np. upy, swap silników

B: Jesteś obecnie w organizacji Olimp, opowiesz nam coś o niej?

T: W organizacji jestem, od sam nie wiem kiedy, ale sama organizacja jest naprawdę fajna. Atmosfera jest bardzo przyjazna, zarząd organizacji wszystko ogarnia, więc nie ma się o co martwić. Uważam, że moja obecna organizacja jest na ten moment jedną z najlepszych na serwerze i jest godna polecenie dla innych graczy.

zELwXNJ.png

Va8TL5F.gif

zELwXNJ.png

B: Ile masz rozegranych godzina na serwerze i czy nie żałujesz tego spędzonego czasu na serwerze?

T: Mam około 2400 godzin. Po części nie żałuję, ale patrząc z drugiej strony, to jest kupa czasu, który można poświęcić na wiele różnych równie ciekawych rzeczy.

B: W jakiej jesteś obecnie frakcji, opowiedz nam coś o niej i czy sprawujesz tak jakąś ważną funkcję?

T: Jestem we frakcji SAFD, aktualnie mam stopień aspiranta i nie pełnie jakieś znaczącej roli, jestem tam po prostu szarym strażakiem. Do frakcji dołączyłem w czerwcowej akademii, była to dość spora akademia ponad 90 osób. A to się stało, jak dołączyłem to sam, nie wiem, co mnie do końca podkusiło, początkowo miałem iść do SAPD, ale wyszło tak, jak wyszło i jestem tu. I szczerze nie żałuje, że tutaj jestem najlepsza frakcja, w jakiej kiedykolwiek byłem.

zELwXNJ.png

sRQjLBc.gif

zELwXNJ.png

B: Jesteś w jakimś biznesie, może planujesz dołączyć do jakiegoś w najbliższym czasie?

T: Obecnie jestem w biznesie Studio Filmowe 4Life i nie zamierzam go zmieniać. Znajduję się na stanowisku twórcy i mam na swoim koncie jedną produkcję. Biznes jak wiadomo, zajmuje się tworzenie produkcji filmowych. 

B: Posiadasz rangę supporta na serwerze, co możesz więcej nam o niej opowiedzieć?

T: Moja rozgrywka jakoś bardzo na serwerze się nie zmieniła, ponieważ robię to samo, co wcześniej tylko do tego muszę robić reporty i pomagać osobom, które tej pomocy potrzebują. Na randze Supporta czuje się bardzo dobrze, ekipa jest w porządku i bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje, więc wszystko jest jak najbardziej na plus.

B: Zbliżamy się do końca tego wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić?

T: Dzięki za wywiad! Chciałbym pozdrowić w szczególności wszystkich czytelników, całą frakcję SAFD oraz organizację Olimp!

B: Jak zawsze dołączam się do pozdrowień i dziękuje Ci za udzielenie mi tego wywiadu.

T: Całą przyjemność po mojej stronie!

zELwXNJ.png

V9dlDcu.gif

zELwXNJ.png

Dziękuje za przeczytanie tego wywiadu i życzę miłego wieczoru!

Uw62njy.png

Autoryzował: @pawelik001

flvn7IF.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin