Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TymeK* - oskarżony przez xDanielowsky


xDanielowsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nick funkcjonariusza: @TymeK*

Data i godzina zdarzenia: 03.02.2021, 15:11

Pełen opis sytuacji: Czekałem w samochodzie na znajomych przed bazą na chodniku, funkcjonariusz w policyjnym Sabre ze swojego pasa zjechał na przeciwny pas i na chodnik przy tym mnie taranując. Funkcjonariusz moment po uderzeniu na nic nie reagował, po czym zjechał na chodnik po odpowiedniej stronie i dalej nie reagował na to co napisaliśmy i po prostu odjechał z miejsca zdarzenia. 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://youtu.be/zOUAspN3ZkQ

Ja xDanielowsky zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej, mianowicie parkując mój radiowóz w celu chwilowego postoju zachowałem bezpieczną odległość nie taranując przy tym Pańskiego pojazdu, odjechałem od Państwa nieco dalej ze względu na celowe wsiadanie Pana kolegów do mojego radiowozu, co utrudniało mi pracę - po zatrzymaniu Sabre sprawdziłem nagranie czy aby na pewno nie dokonałem uszkodzenia pojazdu należącego do Pana, krótko po tym odjechałem ze względu na to, że na materiale który nagrywałem nie był widoczny celowy taran z mojej strony. Aby nie być gołosłownym poniżej załączę link do w/w materiału, dodatkowo pozwolę sobie pozostawić screenshot na którym dokładnie widać jaka odległość została zachowana przy zjeżdżaniu na chodnik. 
Screenshot - https://imgur.com/eq04Mcz
Nagranie - https://www.youtube.com/watch?v=deCO7VzKaw8&feature=youtu.be
Z poważaniem Detective I TymeK*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, TymeK* napisał:

Witam, z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej, mianowicie parkując mój radiowóz w celu chwilowego postoju zachowałem bezpieczną odległość nie taranując przy tym Pańskiego pojazdu, odjechałem od Państwa nieco dalej ze względu na celowe wsiadanie Pana kolegów do mojego radiowozu, co utrudniało mi pracę - po zatrzymaniu Sabre sprawdziłem nagranie czy aby na pewno nie dokonałem uszkodzenia pojazdu należącego do Pana, krótko po tym odjechałem ze względu na to, że na materiale który nagrywałem nie był widoczny celowy taran z mojej strony. Aby nie być gołosłownym poniżej załączę link do w/w materiału, dodatkowo pozwolę sobie pozostawić screenshot na którym dokładnie widać jaka odległość została zachowana przy zjeżdżaniu na chodnik. 
Screenshot - https://imgur.com/eq04Mcz
Nagranie - https://www.youtube.com/watch?v=deCO7VzKaw8&feature=youtu.be
Z poważaniem Detective I TymeK*

W takim razie nie jest to ani mój błąd, ani twój, po prostu był to lag serwerowy. Na tamten moment, nie widząc tego z twojej perspektywy byłem zdenerwowany totalna ignorancją i brakiem reakcji. Sprawa wyjaśniona i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin