Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na |NT|TrondoZPL - oskarżony przez spin0x


spin0x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @|NT|TrondoZPL
    Data i godzina zdarzenia: 2021-02-07 15:54:47
    Pełen opis sytuacji: Więc zaczęło się od dnia 2021-01-29 gdzie będąc na dm strzelałem się z policją po krótkiej strzelaninie zabrali mnie do auta gdzie był oskarżony, sprawdzał czy mam wpisy i okazało się że mam jeden wpis (sam nie wiem za co w powodzie jest ucieczka przed pd choć nigdy nie uciekałem bo mam za słabego kompa ale ok) oskarżony napisał że idę do więzienia na 50 minut uznałem że okej bo i tak nie miałem nic do roboty odsiedziałem to i było pięknie do teraz. Dziś ok. godziny 15:54:47 przyjechał oskarżony wraz z @VenomeQ i innymi osobami 2 huntleyami i mnie zawinęli do auta powodem był ten sam wpis (teraz dali mnie do więzienia na 30 minut). 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  (Jak będzie trzeba to dam więcej logów) 

Spoiler

Logi z dnia 2021 - 01 - 29 
[2021-01-29 14:23:47] [Output] : * [17.01.2021] Ucieczka przed PD// PO I Milox57 (|NT|TrondoZPL)
[2021-01-29 14:23:55] [Output] : |NT|TrondoZPL [196]: Będzie 30 minut + 20
[2021-01-29 14:24:02] [Output] : |NT|TrondoZPL [196]: Razem 50 minut w celi

Logi z dnia 2021 - 02 - 07
[2021-02-07 15:54:16] [Output] : Ⓘ Zostałeś wsadzony do pojazdu przez funkcjonariusza |NT|TrondoZPL
[2021-02-07 15:54:43] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Wpis:
[2021-02-07 15:54:46] [Output] : * [17.01.2021] Ucieczka przed PD// PO I Milox57 (|NT|TrondoZPL)
[2021-02-07 15:55:04] [Output] : spin0x [245]: za to byłem pamiętam
[2021-02-07 15:55:11] [Output] : spin0x [245]: bo jeszcze się kłuciłem
[2021-02-07 15:55:14] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Kto cię wsadzał?
[2021-02-07 15:55:17] [Output] : darkmon [445]: Kto Cię wsadzał?
[2021-02-07 15:55:18] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: I kiedy
[2021-02-07 15:55:18] [Output] : spin0x [245]: nie pamiętam
[2021-02-07 15:55:22] [Output] : spin0x [245]: z tydzień temu 
[2021-02-07 15:55:28] [Output] : spin0x [245]: wszystko w logach powinno być
[2021-02-07 15:56:58] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: To pamiętasz kiedy siedziałeś, dokładnie?
[2021-02-07 15:57:05] [Output] : spin0x [245]: nie pamiętam dokładniej
[2021-02-07 15:57:07] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Konkretny dzien
[2021-02-07 15:57:10] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: dzień*
[2021-02-07 15:57:11] [Output] : spin0x [245]: no 
[2021-02-07 15:57:17] [Output] : spin0x [245]: pamiętam że to w tamtym tygodniu było
[2021-02-07 15:57:18] [Output] : spin0x [245]: na 100% 
[2021-02-07 15:57:30] [Output] : spin0x [245]: ale kiedy to nie pamietam dokładniej 
[2021-02-07 15:57:42] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: To niestety, ale nie możemy  ci uwierzyć
[2021-02-07 15:57:48] [Output] : spin0x [245]: kurcze pieczone
[2021-02-07 15:58:02] [Output] : spin0x [245]: to chyba nawet ty tornado byłes
[2021-02-07 15:58:05] [Output] : spin0x [245]: w buritto 
[2021-02-07 15:58:14] [Output] : spin0x [245]: wywaliło cie albo kogoś o podobnym nicku
[2021-02-07 15:58:16] [Output] : spin0x [245]: kilka razy
[2021-02-07 15:58:19] [Output] : spin0x [245]: i z 30 minut czekałem
[2021-02-07 15:58:22] [Output] : spin0x [245]: z dm co mnie zawineli 
[2021-02-07 15:58:35] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: No to musiales mnie pomylic
[2021-02-07 15:58:36] [Output] : spin0x [245]: no
[2021-02-07 15:58:41] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Bo ja ci usuwalem, i miales od Kajvisa
[2021-02-07 15:58:43] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Nie milixoa

Edytowane przez spin0x
missclick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II TrondoZPL

Usunąłem twój wpis, lecz widocznie chwile przed tym gdy naciskałem "ZAPISZ" dostałem tego crasha jeśli pamiętasz, i sądziłem że skasowałem ci w/w wpis. A przeważnie po zatrzymaniu wklejam sobie wpisy w konsole i kasuje te z MDT.

[2021-02-07 15:58:41] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Bo ja ci usuwalem, i miales od Kajvisa
[2021-02-07 15:58:43] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Nie milixoa 

- Tu się zamotałem, i cię pomyliłem z kim innym

Jeżeli satysfakcjonuje cię odszkodowanie w wysokości 10.000 PLN to jestem gotów ci tyle zapłacić

A także chciałbym cię przeprosić za stracone 20 minut w celi które musiałeś odsiedzieć

Edytowane przez |NT|TrondoZPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, |NT|TrondoZPL napisał:

Witam Police Officer II TrondoZPL

Usunąłem twój wpis, lecz widocznie chwile przed tym gdy naciskałem "ZAPISZ" dostałem tego crasha jeśli pamiętasz, i sądziłem że skasowałem ci w/w wpis. A przeważnie po zatrzymaniu wklejam sobie wpisy w konsole i kasuje te z MDT.

[2021-02-07 15:58:41] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Bo ja ci usuwalem, i miales od Kajvisa
[2021-02-07 15:58:43] [Output] : |NT|TrondoZPL [80]: Nie milixoa 

- Tu się zamotałem, i cię pomyliłem z kim innym

Jeżeli satysfakcjonuje cię odszkodowanie w wysokości 10.000 PLN to jestem gotów ci tyle zapłacić

A także chciałbym cię przeprosić za stracone 20 minut w celi które musiałeś odsiedzieć

Rozumiem, co do kwoty to mnie satysfakcjonuje możesz mi przelać na pid lub możesz mi wysłać na serwerze, oby jak najmniej takich sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin