Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Moderatorem L4MP3K


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png
Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Blender. z Redakcji 4Life News.
Dzisiaj chciałbym przedstawić wam wywiad z serwerowym modelerem, Moderatorem na 4Life, czyli oczywiście chodzi mi tutaj o @L4MP3K.
Zapraszam do przeczytania!
zELwXNJ.png
ZejxNkG.gif
zELwXNJ.png

B: Blender.
L: L4MP3K

 

B: Witam, z tej strony Redaktor Blender. z Redakcji 4Life News.
L: Cześć, L4MP3K z tej strony!

B: Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?
L: Oczywiście, zaczynajmy!

B: Na początku możesz opowiedzieć nam coś o sobie?
L: Nazywam się Kacper, mam 18 lat i aktualnie jestem uczniem 3 klasy technikum na profilu technik informatyk. Jestem osobą ciekawą świata, niezależną lubiącą spędzać czas w towarzystwie. Od dziecka interesuję się piłka nożna, a od około dwóch lat moją pasją jest również Grafika 3D (tzw. Modelowanie). Mam duże poczucie humoru co raczej wiedzą osoby, które ze mną przesiadują.

B: Powiesz nam, jakie jest twoje największe marzenie?
L: Niepełna tydzień temu spełniło się jedno z moich większych marzeń, jakim było zdanie prawa jazdy. Aktualnie nie mam jakiś większych marzeń, prócz jednego-wirtualnego marzenia, uzyskanie rangi Starszego Administratora, a w przyszłości może rangę RCON.

B: Możesz nam opowiedzieć, jak wyglądały twoje początki z serwerem?
L: Nie pamiętam dokładnie, jak wyglądały moje początki na serwerze, bo było to ponad 5 lat temu, czyli dość dawno. Do gry namówili mnie znajomi, początki były ciężkie, a moim pierwszym pojazdem był Walton od Cygana za jedyne 500PLN.

B: Na serwerze masz przegranych już prawie 3000h, nie szkoda Ci tego czasu?
L: Jak najbardziej nie żałuje tutaj spędzonego czasu, spędziłem tutaj fajne chwile, poznałem wielu ludzi we frakcji SDSA (później SARA) i nie tylko. Później miałem przerwę i rok temu wróciłem wraz z moimi znajomymi już jako osoba umiejąca modelować.

B: Jaki majątek posiadasz na 4Life obecnie?
L: Mój majątek obecnie wynosi około 8.000.000PLN, jednakże nie przykładam do niego jakiejś większej uwagi, po prostu kupuje pojazdy, które mi wpadną w oko, gdy tylko mam pieniądze.

zELwXNJ.png
U88du5x.gif
zELwXNJ.png

B: Grasz w jakieś inne gry oprócz MTA?
L: Wolnego czasu na inne gry zbyt dużo nie mam, lecz gdy tylko znajdzie się wolna chwila, to lubię zagrać ze znajomymi w CS:GO, Minecraft’a oraz ETS2.

B: Posiadasz obecnie rangę Moderatora na serwerze, jakie są twoje możliwości z ową rangą?
L: Odkąd posiadam rangę moderatora mam trochę większe możliwości, między innymi mam większy wgląd w to, co piszą gracze. Wraz z ową rangą uzyskałem również możliwość moderowania forum.

B: Dobrze, możesz powiedzieć nam teraz czy masz momenty, kiedy chcesz odejść z rangi serwerowej?
L: Gdy w marcu pierwszy raz dostałem się na rangę, nie znałem w administracji praktycznie nikogo, dlatego też po miesiącu myślałem nad zrezygnowaniem z rangi, jednakże zostałem wydalony. Kiedy po raz drugi udało mi się dostać na rangę w Październiku, to znałem więcej osób i teraz już nie mam zamiaru rezygnować z rangi, chyba że coś wydarzy się w moim życiu prywatnym.

B: Teraz możesz nam powiedzieć, ile średnio zajmuje Ci zrobienie modelu na serwer?
L: Czas, który spędzam nad stworzeniem modelu, jest zależny od jego wielkości oraz skomplikowania. Na pewno łatwiej jest stworzyć Interior lub zwykłego mechanika niż bazę frakcji.

B: Jak długo uczyłeś się modelować, żeby być na swoim obecnym poziomie?
L: Modelowaniem jak już wspomniałem, zajmuje się od 2 lat, początki były trudne, ale poznałem na swojej drodze dużo pomocnych ludzi, którzy mi dali trochę rad i udało mi się dojść na obecny poziom. Jednakże myślę, że mój obecny poziom i tak nie jest wysoki i staram się z dnia na dzień uczyć się nowych rzeczy.

B: Powiesz nam jaki projekt, który realizowałeś, był według Ciebie najtrudniejszy do wykonania?
L: Sądzę, że najbardziej skomplikowanym modelem do tej pory jest właśnie arena, która pomimo tego, że jest jeszcze nieukończona, była naprawdę trudna do zrobienia. Największą trudność sprawiły mi drogi, do ich stworzenia podchodziłem z 3 razy, aż w końcu się udało. Mam nadzieje, że ukończę go niebawem i zostanie dodany jak najszybciej na serwer.

zELwXNJ.png
p1cRHoe.gif
zELwXNJ.png

B: Sprawujesz obecnie funkcję zarządową w organizacji Olimp, jakie obowiązki się z tym wiążą?
L: W zarządzie organizacji jestem od niedawna, bardzo się cieszę, że udało mi się tutaj zająć tak daleko i z tego miejsca chciałbym podziękować liderowi organizacji - @Bilu, który najpierw dał mi szanse dołączeni do organizacji, a później również uzyskanie rangi w zarządzie. Każdy z zarządu ma jakiś swój obowiązek i razem sobie pomagamy, dzięki czemu nic nie sprawia nikomu problemów.

B: Czy polecasz swoją obecną organizację dla każdego gracza?
L: Moim zdaniem na ten moment nie ma lepszej organizacji na serwerze, na początku byłem sam do niej sceptycznie nastawiony, ale gdy dołączyłem do niej, to poznałem tutaj bardzo ciekawych ludzi. W organizacji panuje kultura, jest bardzo mila atmosfera, wszyscy siebie wspierają i są bardzo aktywni, nic tylko brać.

B: Na ten moment nie jesteś w żadnej frakcji, zamierzasz do jakiejś dołączyć w najbliższym czasie?
L: Przegrałem we frakcji sporo czasu i jakoś mnie już do tego nie ciągnie, wolę skupić się na randze w administracji oraz modelowaniu.

B: Możesz powiedzieć, jakie biznes według Ciebie funkcjonuje najlepiej?
L: Nie interesuje się za bardzo działaniem biznesów, jednakże dla kilku z nich robiłem modele i najbardziej zainteresowała mnie redakcja 4Life News oraz biznes 4Fight.

B: Dziękuje Ci za odpowiedzenie mi na te pytania, chciałbyś na koniec wywiadu jeszcze kogoś pozdrowić?
L: Na początek chciałbym pozdrowić @Avenged.dev, bo gdyby nie on to pewnie nigdy bym nie modelował, a co za tym idzie, nie byłoby mnie tutaj. Również pozdrawiam @Vixu, @Ecstasy oraz @Hoskin zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie. Pozdrowionka również dla potężnego RCON @XQward, który dał mi szansę się wykazać na serwerze oraz dla @Bilu., który dał mi szanse w organizacji i zawsze doradzi, gdy mam jakiś problem. No @LuKi16 dla Ciebie też się miejsce znajdzie, zawsze starasz się pomóc i to dzięki tobie wylądowałem w Olimpie, super jesteś, nie zmieniaj się. Na koniec jeszcze pozdrowienia dla całego OLIMP’u.

B: Jak zawsze dołączam się do pozdrowień i ponownie dziękuje Ci za udzielenie mi tego wywiadu!
L: Cała przyjemność po mojej stronie!

zELwXNJ.png
7pTo4vH.gif
zELwXNJ.png

K1p2Y30.png
Autoryzował: @Dudziak

flvn7IF.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin