Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafika 3D by Narge (Avatary)


Narge
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Slay
Co ma się znajdować na avatarze (dokładnie opisz): Slay
Tło (trzeba podać własne tło): http://imgur.com/eQ5k7qs lub to http://imgur.com/gwHTnTt

 

Co do zapłaty to po prostu nie będziesz musiał mi oddawać tych 500 PLN i na to samo wyjdzie :D

Edytowane przez Slay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: Slay

Co ma się znajdować na avatarze (dokładnie opisz): Slay

Tło (trzeba podać własne tło): http://imgur.com/eQ5k7qs lub to http://imgur.com/gwHTnTt

 

Co do zapłaty to po prostu nie będziesz musiał mi oddawać tych 500 PLN i na to samo wyjdzie :D

Będzie? :D

OtAuqdg.png

Długi uregulowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : OwOc

Tło http://m.imgur.com/7DfF74r

Tło http://m.imgur.com/erXaf5E

Tlo http://m.imgur.com/ifBjttN

Na awatarze najlepiej zeby był moj nick dopasowany kolorami. Prosił bym o zrobienie awataru osobno na kazdym tle bo chce miec porównanie które tło lepsze. Jak cie dorwe na serwie to zapłace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : OwOc

Tło http://m.imgur.com/7DfF74r

Tło http://m.imgur.com/erXaf5E

Tlo http://m.imgur.com/ifBjttN

Na awatarze najlepiej zeby był moj nick dopasowany kolorami. Prosił bym o zrobienie awataru osobno na kazdym tle bo chce miec porównanie które tło lepsze. Jak cie dorwe na serwie to zapłace.

1.

JgKn1Rc.png

 

2.

ab73B9V.png

 

3 nawet nie udostępniam, bo tło było na tyle złe do efektu 3d, że nawet nie było go widać.

500e, kiedy będziesz w stanie dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: FaceTQ
Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle 2 Napisy FaceTQ. & Marek. 
Tło (trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Nick w grze: FaceTQ
Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle Marek. 
Tł(trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Nick w grze: FaceTQ

Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle  FaceTQ.
Tł(trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Za wszystko zapłace 1.5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: FaceTQ

Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle 2 Napisy FaceTQ. & Marek. 

Tło (trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Nick w grze: FaceTQ

Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle Marek. 

Tł(trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Nick w grze: FaceTQ

Co ma się znajdować na avatarze: Zdjęcie @down i w tle  FaceTQ.

Tł(trzeba podać własne tło):http://imgur.com/kYwnOSa

 

Za wszystko zapłace 1.5k

FaceTQ. & Marek.:

cvuLsiN.png

 

Marek.:

eGE4CLy.png

 

FacetQ.:

uxxqkKM.png

 

Pasuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za swój ale i tak mi się nie podoba, po co komu rozmyty napis? chyba przed kompem nie nosisz 3D okularów a nawet jakbyś nosił to nie masz 3D monitora więc xD

To, że twój avatar jest brzydki, to nie moja wina.

To jakie sobie tło dałeś, zależy od tego, jak bardzo avatar będzie ładny.

Jakoś na przykład avatar Gregora jest bardzo ładny, tak samo w przypadku Slaya.

To że nie potrafisz znaleźć sobie ładnego tła, to nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin