Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

OwOc

Support
 • Zawartość

  308
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium +

O OwOc

 • Tytuł
  Fruitella

W świecie gry

 • ID konta gracza 30342
 • Nick OwOc
 • Data rejestracji 2016-01-15 16:52:11
 • Ostatnio widziany 2021-03-02 19:21:43
 • Łączny czas gry 2606 godz. 24 min.
 • Biznes 4Wars
 • ➜ Ranga Zastepca Wlasciciela ★
 • Frakcja SA Police Department
 • ➜ Ranga Sergeant II
 • Respekt
  1408
  Life Points
  21061
  Punkty karne
  617

Kontakt

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  Rzeszów
 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

4089 wyświetleń profilu
 1. Ciężko mi stwierdzić czy kierowałeś to do kolegi czy też nie, ponieważ na derbach uczestniczyło dużo osób, a też nie ma to większego znaczenia - kogoś obraziłeś. Powodem większości twoich kar wyciszenia jest brak kultury na chacie, dlatego, że zostało mało czasu do jej końca to ją odczekasz.
 2. OwOc

  Sprzedam Drugiego Infernus'a na serwerze - ID 1698.

  Turismo Electric 1064 ID (aqua) + dopłata.
 3. OwOc

  [4WARS] I Wojna Graczy

  Serdecznie chcemy was zaprosić, na pierwsze Wojny Graczy biznesu 4Wars. Odbędą się one dnia 05.03.2021 roku o godzinie 18:30 na naszej specjalnej arenie. (Będzie stworzony /tpev.) Wygląda to w następujący sposób: 8 zespołów złożonych z 5 uczestników oraz dwóch osób rezerwowych, zostanie losowo podzielona, oraz ułożona (za pomocą strony challonge.com) w drabinkę. Gdy przyjdzie kolej na walkę, drużyny zostaną przeniesione na arenę, gdzie wszyscy zaczną z taką samą bronią (Desert Eagle). Aby zdobyć lepsze bronie (np: m4, bądź ak47) należy znaleźć je na mapie, gdzie są one rozmieszczone w losowych miejscach. Zasady są proste - wygrywają Ci, którzy wyeliminują drużynę przeciwną! System punktów: Zabójstwo - 100 pkt. Po upływie 10 minut, po przerwanej walce o zwycięstwie zadecydują punkty HP (kevlar nie jest liczony). Punkty życia pozostawione po walce - x/100 pkt. (x = ilość HP) W przypadku zakończenia walki przed upływem 10 minut, wynik jest zapisywany w uproszczonej formie np: 5 : 4 (punktów) Nagrody: I miejsce- 70 000 PLN do podziału na drużynę! II miejsce- 45 000 PLN do podziału na drużynę! III miejsce- 25 000 PLN do podziału na drużynę! Przewidziane nagrody dla publiczności! ***UWAGA*** Biznes przewiduje możliwość zakładów! Przyjmowanie zakładów rozpocznie się o godzinie 18:00. Dostępne zakłady: a) Wybór zwycięskiej drużyny w danym pojedynku. b) Wybór zwycięzcy ,,Wojny": Spośród wszystkich drużyn, możliwość obstawienia 30 minut przed Wojną. (O godzinie 18:00) Aby obstawić, należy udać się do jednego z dwóch stanowisk, w którym będą na was czekać krupierzy. Obstawić możemy od 1000 do 25 000 PLN! Następnie pozostaje tylko wybrać na kogo obstawiamy.**Z zakładów zostaje pobrana odpowiednia kwota na pokrycie kosztów prowadzenia biznesu.**Osoby, które obstawiły trafnie, otrzymają kwotę zależną od mnożnika w przeciągu 72 h. (Pieniądze zostaną przelane na konto.) Mnożnik wynosić może maksymalnie: x6.00 Regulamin eventu: Wzór zgłoszenia: Osoby chętne do udziału muszą mieć 100% pewność, że będą w stanie pojawić się w wyznaczonym terminie. A teraz troszkę o naszych sponsorach bez, których to wydarzenie nie było by takie same!Z tego miejsca pragniemy im bardzo podziękować!A są nimi: Na sam koniec, zapraszamy na naszego discorda, gdzie możecie na przykład: - Otrzymywać powiadomienia o wojnach, ankietach, rekrutacjach do biznesu. - Pisać propozycje związane z wojnami oraz biznesem. - Kupować/odbierać zdrapki przygotowywane we współpracy z biznesem YourCrazyWheel https://discord.gg/XgMAZ3Uquf
 4. Otrzymałeś mute, ponieważ uznałem to za słuszną kare dla Ciebie. Twój report nadawany na innego gracza był rozpatrywany przez innego supportera, dlatego ciężko mi się odnieść do tego dlaczego akurat dostał on warna i nie będę podważał tej decyzji. Natomiast jako iż jest to twoja pierwsza taka kara i potrafiłeś przyznać się do błędu, a następnie przeprosić to karę zdejmuje. Na następny raz postaraj się trzymać emocje na wodzy i jeżeli ktoś cie prowokuje to napisać na takiego gracza reporta.
 5. Skoro odpisanie graczowi takim tekstem według Ciebie nie jest obrazą jego rodzicielki i w swojej apelacji ani razu nie przeprosiłeś za ten tekst skierowany w jego stronę, to kare odczekasz w całości.
 6. Owszem były wtedy lagi, a sama sytuacja wyglądała u mnie zupełnie inaczej. Lecz tłumaczenie przyjmuje i przyjmijmy, że nie było to celowe zagranie z twojej strony.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Mam nadzieję, że więcej razy nie będzie takiej sytuacji w której "zachce Ci się taranować". Karę zdejmuje.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności