Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KajVis - oskarżony przez spin0x


spin0x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @KajVis
    Data i godzina zdarzenia: 2021-02-14 13:20:52
    Pełen opis sytuacji: Zaczęło się od tego że jeździłem sobie po sf aż zobaczyłem sapd niestety kończąc zakręt uderzyłem w sapd i oni zaczęli mnie gonić jako iż mam mute zacząłem uciekać w połowie pościgu goniły mnie 3 policyjne merity i jeden bullet w pewnym momencie jadąc obok przecho san fierro jeden z policjantów uznał że strzeli mi w koło (nie wiem czemu nie pisali że będą strzelać itd.) skończyło się na tym że wjechałem do przecho ponieważ nie chciałem żeby mi więcej oponek przebili oskarżony mnie zakuł i zabrał do swojej radiolki gdzie mi napisał że idę na 2x minuty ponieważ dałem auto do przecho i napisał jedynie że idę na start do więzienia na 20 minut za stwarzanie niebezpieczeństwa i jako iż mam mute idę do więzienia a mandat wyniósł mnie 15.2tyś pln a może mnie maksymalnie dać na 240 minut więc na tyle mnie daje co jest totalnym nie porozumieniem ponieważ nie napisał mi dokładnie za co idę napisał jedynie że idę na 2x minuty bo dałem auto do przecho i że 20 minut za stwarzanie zagrożenia czyli razem wychodzi 40 minut nie wiem skąd on dodał 200 minut  co jest śmieszne. Oczekuję że oskarżony chociaż odda pieniądze za przebitą oponę ponieważ nie było żadnego ostrzeżenia że będą strzelać tak samo nie zbliżałem się do strefy bezprawia.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

[2021-02-14 13:20:52] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz KajVis Nakazał Ci się zatrzymać!
[2021-02-14 13:23:03] [Output] : *MEGAFON* (AqUaZ): POLICE DEPARTMENT, zrób miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego!
[2021-02-14 13:23:09] [Output] : *MEGAFON* (KajVis): |SAPD| Zrób miejsce dla pojazdu uprzywilejowanego! |SAPD|
[2021-02-14 13:23:58] [Output] : Ⓘ Zostałeś złapany przez funkcjonariusza KajVis.
[2021-02-14 13:24:20] [Output] : * KajVis zakuwa mężczyzne kajdankami wyjętymi zza pasa taktycznego.
[2021-02-14 13:24:24] [Output] : Ⓘ Zostałeś wsadzony do pojazdu przez funkcjonariusza KajVis.
[2021-02-14 13:24:30] [Output] : KajVis [301]: Uszanowanie, Police Officer II KajVis Police Departament **wskazał na odznakę**.
[2021-02-14 13:24:43] [Output] : KajVis [301]: x2 za schowanie pojazdu
[2021-02-14 13:25:36] [Output] : KajVis [301]: Ma Pan mute = bez RP.
[2021-02-14 13:25:56] [Output] : KajVis [301]: Podliczę mandat.
[2021-02-14 13:26:10] [Output] : KajVis [301]: Chcę powiedzieć, że na start ma Pan oczywiscie 20 minut za stwarzanie zagrożenia.
[2021-02-14 13:27:29] [Output] : KajVis [301]: 15400 Wyniósł mandat, jako iż ma Pan mute nie może Pan przyjąć.
[2021-02-14 13:27:35] [Output] : KajVis [301]: Maksymalnie mogę Pana wsadzic na 240 minut.
[2021-02-14 13:27:44] [Output] : KajVis [301]: Tyle też Pan dziś odsiedzi w więzieniu stanowym.
[2021-02-14 13:33:02] [Output] : KajVis [301]: (20) za stwarzanie zagrożenia dla osób trzecich + odmowa przyjęcia mandatu(mute) x2.
[2021-02-14 13:33:15] [Output] : KajVis [301]: x2 masz za schowanie celowe pojazdu, bez możliwości wyjęcia go.
[2021-02-14 13:33:24] [Output] : KajVis [301]: Ponieważ masz właśnie ową kare.
[2021-02-14 13:33:45] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Puszkowata.
[2021-02-14 13:33:45] [Output] : Ⓘ Powód: Odmowa przyjęciamandatu, stwarzanie zagrożenia dla osób trzecich (mute) x2
[2021-02-14 13:33:45] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 240 minut/y.

 


Ja, spin0x zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez spin0x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II KajVis.

Sytuacja wyglądała tak, że schowaleś pojazd do przechowywanii, jako iż masz mute to nie mogłem cię spytać czy wyjmujesz z przechowywanii czy minuty X2. Owszem poinformowałem Cię, że na start masz 20 minut za stwarzanie zagrożenia dla osób trzecich. Mandat wyniósł 15400 PLN więc według taryfikatora 100 PLN = 1 MINUTA. 15400 = 154 minuty + 20 za stwarzanie i x2 więc wychodzi grubo ponad 240 minut (maksymalny czas na jaki mogę Cię wsadzić). Po prostu źle to zrozumiałeś.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KajVis napisał:

Witam Police Officer II KajVis.

Sytuacja wyglądała tak, że schowaleś pojazd do przechowywanii, jako iż masz mute to nie mogłem cię spytać czy wyjmujesz z przechowywanii czy minuty X2. Owszem poinformowałem Cię, że na start masz 20 minut za stwarzanie zagrożenia dla osób trzecich. Mandat wyniósł 15400 PLN więc według taryfikatora 100 PLN = 1 MINUTA. 15400 = 154 minuty + 20 za stwarzanie i x2 więc wychodzi grubo ponad 240 minut (maksymalny czas na jaki mogę Cię wsadzić). Po prostu źle to zrozumiałeś.

Pozdrawiam.

 

Tylko że nadal nie odpisałeś za co dokładnie ten mandat ponad 15k za to że schowałem pojazd czy stwarzałem niebezpieczeństwo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KajVis napisał:

Zapewne była wydana zgoda na ostrzał. Poza tym z tego co pamiętam miałeś mnożnik spory, więc mandaty nie powinny Cię dziwić - szczególnie, że odwalałeś na tym pościgu.

Czyli za stwarzanie zagrożenia mam 20 minut za pojazd który dałem do przecho mam 2x minuty czyli z 40 minut stały się 240 minuty ? bo nadal nie rozumiem z czego się stało to 240 minut / 15tyś mandatu tylko mi napisałeś że pojazd 2x mnożnik a stwarzanie zagrożenia 20 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 18:40, spin0x napisał:

Tylko że nadal nie odpisałeś za co dokładnie ten mandat ponad 15k za to że schowałem pojazd czy stwarzałem niebezpieczeństwo ? 

Mandat za wykroczenia, które popełniłeś podczas pościgu, albo przed jego rozpoczęciem, za schowanie pojazdu otrzymałeś minuty w więzieniu x2, za stwarzanie niebezpieczeństwa dostałeś 20 minut. Sumując wychodzi ponad 240 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin