Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

1-wszego Infernusa na serwerze [ID 1697]


KropsoN.pakujwalize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Infernus
ID: 1697 - Jest to pierwszy Infernus na serwerze.
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: Ledwo dotarty, 1000km.
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 60%, LPG 75, ABS oraz 1 dodatkowy klucz.
Cena: Licytacja (poglądowa)
SS'y:
33CdcoB.png

Od razu mówię że pojazdu raczej nie zamierzam się pozbywać, ale wszystko może to zmienić - a na pewno rozsądna i zaskakująca oferta.
Powodzenia :) 

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie z kolekcji:

Pojazdy: Euros 2.2 ID 525 - 1 na serwerze, Banshee 2.2 ID 1252 - 3 na serwerze, Savanna 2.2 ID 1456 - 3 na serwerze, Tahoma 2.2 ID 2511 - 1 na serwerze. A do tego Ci dopłacam 800k, to daje nam jakieś 7.4kk. A jak nie, to proponuje Ci 7.5kk w gotowce, ale po sprzedaży.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RIPSONx napisał:

Infek Ele 2.2 id 16865 (brak nitra, up2, szyb, baku (nie da się baku zrobić w elektrykach)) Lampy: Red, 1 z 3 dostępnych na serwerze 

Niestety RIPSON, ale elektryk mnie nie interesuje.

 

16 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Coś ode mnie z kolekcji:

Pojazdy: Euros 2.2 ID 525 - 1 na serwerze, Banshee 2.2 ID 1252 - 3 na serwerze, Savanna 2.2 ID 1456 - 3 na serwerze, Tahoma 2.2 ID 2511 - 1 na serwerze. A do tego Ci dopłacam 800k, to daje nam jakieś 7.4kk. A jak nie, to proponuje Ci 7.5kk w gotowce, ale po sprzedaży.

Co do tej oferty, to start jak start bo takie oferty miałem już na serwerze przed zmianą lamp, zamontowaniem LPG, UP4, ABS, atrapy, szyb - tak więc póki co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andi. napisał:

Infek 2.2 PFT bez nitra i up2, szyby60% + turismo 2.2 PFT na nitrze bez up2 | + 700k PLN (( NA JUZ ))

 

Jakbyś zmienił zdanie i jednak był chętny to zapraszam PW, być może byłbym w stanie się pokusić w stronę takiej oferty.

Na ten moment dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin