Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Telefon


CampeQ.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem 4lifowicze, mój telefon po dwóch latach się ze mną pożegnał ( wyświetlacz ), a wiem, że naprawa będzie kosztowała tyle co nowy. Był to xiaomi redmi note 5 4/64, kosztuje do 600 zł i tak na prawdę gdyby nie wyświetlacz byłby dalej w idealnym stanie.

Dlatego szukam telefonu do tej samej ceny, bo uważam, że nie ma sensu wydawać więcej. 

Rozglądałem się i wpadł mi w oko xiaomi redmi 9 4/64, xiaomi poco M3

Może jest ktoś, kto już miał z tych telefonów, i mógłby je porównać do tego co miałem, albo ktoś ma całkiem inny, który mógłby polecić.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CampeQ napisał:

A w czym ten POCO jest lepszy?

Jak można przeczytać jego specyfikacje, to rzeczywiście wygląda na dobry telefon.

Spoiler

 

Wyświetlacz
 6.53", 2340 x 1080px, IPS
Procesor
 Qualcomm Snapdragon 662, Ośmiordzeniowy
Wersja systemu
 Android 10
Pamięć RAM
 4 GB
Pamięć wbudowana [GB]
 128
Aparat
 Tylny 48 Mpx + 2 x 2 Mpx, Przedni 8 Mpx
Komunikacja
 Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB C
Pojemność akumulatora [mAh]
 6000

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CampeQ napisał:

A w czym ten POCO jest lepszy?

Głównie zależy na co patrzysz, natomiast ma lepszy procesor, grafikę oraz odświeżanie w 120Hz, fotograficznie również lepszy.

2 minuty temu, michu.gg napisał:

Jak chłopaki wyżej, POCO też jest spoko wyborem. Z tego co sprawdzałem jest też spoko Xiaomi Redmi Note 8, którego mogę sam polecić ;)

Redmi Note 8 jest już przestarzałe, niedługo (04.04) wychodzi Redmi Note 10, więc najniższym numerem, jaki bym wziął to 9.

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CampeQ napisał:

Specyfikacje mogą być dobre, i może się też po tygodniu zacząć zacinać.

Dodam, że nie stawiam na gry, bo nie mam na to czasu, bardziej na aplikacje do komunikacji, przeglądarka etc.

O to się nie musisz martwić, jak potrafisz dbać o telefon, to ci się nie zacznie zacinać po tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CampeQ napisał:

może się też po tygodniu zacząć zacinać. 

Jeśli się ma zainstalowane z 100 aplikacji, to się zacinać nie będzie ;)

Tak jak chłopaki wyżej, POCO nawet może być spoko wyborem, ale to już zależy od ciebie, jaki telefon wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może redmi note 8 ? Osobiście nie gustuję w androidach ale moja siostra go posiada ma multum aplikacji i fajnie działa choć może się wydawać że mało 4gb ramu to spokojnie wystaarcza. Aparat jak to aparat teraz ekran przejrzysty i co ważne nie jest mikroskopijny. Jak za cene telefonu to duzo oferuje podzespołowo. 4000 mAh więc wydaje się spoko i sporo wytrzymuje jak na jednak trochę wielki telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin