Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika TracerEvo, oskarżony przez Mati2901


The_pro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mati2901
Nick osoby oskarżonej: @TracerEvo
Powód napisania skargi: Gdy przebywałem na giełdzie lv (do 250 k) zobaczyłem, że do mojego owszem źle zaparkowanego auta zbliża się pracownik SARA, był to @TracerEvo.  Nie zdążyłem zrobić screenów bo tak szybko załadował samochód na lawete, nie wykonując przy tym żadnego RP ale wiedziałem, że on za chwilę przyjedzie znowu zabrać samochód stojący tutaj obok. Tak też się stało, ten sam pracownik chwilę później przyjechał i znowu zabrał pojazd nie wykonując przy tym żadnego RP ( chociaż w pobliżu znajdowałem się ja i wielu innych graczy bo to oczywiste bo chodzi o giełde). Gdy informowałem go w trakcie gry o skardze, on uznał to jako śmieszne więc uznałem że warto o tym zdarzeniu tu wspomnieć. Nie wiem czy moja skarga w 100 procentach jest słuszna ale wydaje mi się, że pracownik SARA lub innych frakcji, gdy w pobliżu znajdują się ludzie jest zobowiązany do wykonywania RP.  Pracownik TracerEvo odholował w ten sam sposób 2 auta więc proszę o ukaranie tego pracownika.
Dowody: https://imgur.com/a/Ad3meaQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku odniosę się może do tego śmiania. Nie śmiałem się z tego, że piszesz na mnie skargę, tylko z tego, że w ogóle chcesz te skargę napisać po tym jak sam wspomniałeś, źle zaparkowałeś auta i próbowałeś mnie wybłagać, żebym Ci to auto zostawił zajmując mi czas, kiedy na frakcji nie było dużo osób, a aut do odholowania (patrząc po samym jeżdżeniu LV lawetą) było sporo. Już pomijając to, że auto nie było na giełdzie tylko obok giełdy gdzie nie było nikogo, tylko byłeś Ty kiedy zobaczyłeś, że pomarańczowy trójkącik kręci się koło twojego autka i jeszcze próbowałeś się wykręcić tym, że drugie auto które stało obok zaparkowane ''stoi tu dłużej więc powinienem je zabrać, a nie twoje" żebyś ty mógł sobie odjechać. Jak dla mnie skarga napisana tylko po to, żeby te skargę napisać, bo ktoś mi zabrał samochód.

https://imgur.com/a/l551q47

A na screenie rzeczywiście widać jak gracze są ,,obok mnie" stojąc na giełdzie za budynkiem.

Edytowane przez TracerEvo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem wybłagać oddania tego auta jak sam to nazwałeś , tylko grzecznie zapytałem czy mógłbyś mi oddać bulleta bo zostawiłem go dokładnie na chwilkę. Gdy odmówiłeś to przestałem ciebie o to prosić. Dobra ok pomijając zabranie bulleta, to za kolejnym razem też przyjechałeś i znowu nie wykonałeś RP przy samochodzie innego gracza chociaż ja dalej byłem w pobliżu. Jakim ty jesteś pracownikiem, jak nawet nie chce  Ci się napisać jakiejś skróconej wersji RP?! Szanujmy się pracujesz we frakcji, a jednak po coś to RP jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie ma czegoś takiego jak skrócone RP holowania. A po 2 nawet jakbym zaczął Ci pisać rp to i tak byś miał problem, że to tak długo trwa. I tak jak mówie, jeżeli sytuacja tego wymaga to robię RP, ale nie będe robił przy każdej pojedynczej jednostce, bo zebrałbym 10 pojazdów, a nie np 50 podczas służby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale chyba macie jakieś zasady gdzie jest napisane że trzeba napisać to RP jak są gracze w pobliżu. Po coś jest to RP jednak. Zaliczyłeś akademie powinieneś o tym pamiętać :) Bo wielu innych graczy może napisać podobną skargę jak sytuacja się powtórzy więc jednak potraktuj moją skargę jako nauczkę na przyszłość. Wystarczyło coś odegrać i by nie było problemu, a nie kilka sekund i pojazd zabrany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, na frakcji były aktualnie, jeżeli dobrze pamietam 4 osoby, z czego 2 to były lawety, 1 osoba na SKP i 1 na RP, a na serwerze było ok 500/600 osób. Musieliśmy tak naprawdę we 2 ogarnąć całe SA, a jeżdżąc po samym LV widziałem dużo porzuconych i źle zaparkowanych aut i ktoś to musiał ogarnąć. W międzyczasie przychodziły jeszcze inne zlecenia, więc stwierdziłem, że mogę to RP pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TracerEvo masz na to jakiekolwiek dowody? bo jak narazie to pozostaje wiara tylko na słowo. A ty po prostu powiesz wszystko aby nie zostać ukarany. Spokojnie wyrobiłbyś się ze wszystkimi zleceniami, więc mogłeś zrobić chociaż jakąś namiastkę RP. Praca w SARA to nie jest raczej praca na akord więc no :

Edytowane przez Mati2901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku pisałem, że pomijam sprawę mojego odholowanego bulleta, przyznałem że nieprawidłowo zaparkowałem i nie wniosłem skargi za to. Tu chodzi o twoją pracę i sposób w jaki ją wykonujesz. Są jakieś zasady mówiące że RP musisz wykonać jak gracze są w pobliżu. Ty odholowałeś dwa samochody bez RP, chociaż ktoś był w pobliżu. Więc jasno łamiesz te zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dlaczego ty nie wykonujesz dobrze swojej pracy w SARA ? Ja złamałem zasadę parkowania to zapłaciłem karę za to (mandat) i potrafiłem przyznać się do swojego błędu, a ty złamałeś swoje zasady do RP to dlaczego nie możesz zostać ukarany? Dalej dążysz do tego aby przedstawić siebie z jak najlepszej strony. Czasami trzeba umieć przyznać się do błędu. Dobra rozumiem odholowałeś bulleta bez RP miałem nie pisać skargi, ale drugi samochód też odholowałeś bez RP.   Praca ta nie polega, że w 2 sekundy załadujesz samochód na lawete i odjedziesz. Są gracze, robisz RP proste. Na szkoleniu pewnie było o tym mówione.

Edytowane przez Mati2901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdybys normalnie mnie nakrył na tym, ze tego RP nie robię to bym zrozumiał ale nie w momencie gdzie zabrałem Ci pojazd a ty wpisałeś animke /leżę i czekasz aż przyjadę po 2 pojazd żeby mnie wkopać. To nie powiesz mi ze nie zrobiłeś tego specjalnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że zrobiłem to specjalnie to jesteś w błędzie. Jeśli wiesz na 100 % że robiłem to specjalnie aby nakryć Cię na nieprawidłowym wykonywaniu służby to dlaczego zdając sobie z tego sprawę nie zacząłeś wykonywać poprawnie swojej pracy?  Moje auto odholowałeś bez RP ok ujdzie, ale przy aucie innego gracza zrobiłeś to samo. Nawet nie próbowałeś naprawić swojego wcześniejszego błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wątpię, że się tam opalałeś. Prawda jest taka, że nieważne czy odholowalbym oba pojazdy z RP czy jeden czy w ogóle to i tak byłby problem, tyle, że w niektórych sytuacjach pewnie skończyłoby się na marudzeniu na czacie a nie skardze. Ale gratuluje, jesteś pierwszą osobą która zamiast spróbować się ze mną dogadać ((bo tak jak to Główny Inżynier kiedyś powiedział „jesteśmy żeby pomagać a nie przeszkadzać) często potrafiłem komuś odpuścić jeżeli była to rzeczywiście nowa osoba albo po prostu nie była w danym miejscu i nie wiedziała, ze nie można tam parkowac) albo wyjaśnić to pm ( bo wbrew pozorom multum ludzi chce na mnie skargi pisać, ale jak wytłumaczę swoje działania to tego nie robią ) tylko wolałeś napisać skargę. Ja na tym kończę rozmowę i czekam na dezycję zarządu.

Edytowane przez TracerEvo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin