Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

PODBOJE NA STREFIE DM - MÓJ FILM TRWAJĄCY 8 MINUT.


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam Serdecznie wszystkich!

Tym razem nie jest to pokaz zdjęć 15 sekundowy, a pełny film trwający 8 minut.

Postanowiłem nagrać filmik Fragmovie (akcje ze strefy DM). Wszystkie akcję przedstawione w filmie są z wczorajszego dnia (więc świeżutkie, a nie z przed roku hehe).

Spędziłem bardzo dużo czasu, aby ten filmik nagrać i zmontować +3 razy musiałem od nowa montować ponieważ pliki się nie zapisały.

Montaż nie jest, na wysokim poziomie ponieważ jest to praktycznie mój pierwszy filmik na platformie YouTube.

Film nie ma na celu obrazić, graczy występujących na filmie (jeśli jesteś na filmie, to Proszę podejść z dystansem).

Mam nadzieję, że film się spodoba. Życzę Miłego Dnia/Nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSzymekPolska napisał:

ale szczały niezłe

nooo nawet sppkoo zwlasca ze nagralemm to w 2godz i tza bbylo czekac nawet po 30min jak ktos wbije na dmaa , jakk bym se poczzekal z tydzienn i wybbral tylko najlepszee too wtedyy byy dopiero bylo ale myssle ze tez te co nagrlaem to so kozak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin