Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koniec z grą na 4life


Kewax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy 4life, ostatnio spotkała mnie niecodzienna sytuacja która zakończyła moją karierę na 4life i chcę się tym z wami podzielić. Jakieś 3 tygodnie temu wpadłem na głupi pomysł by zapytać na Fb grupie MTA o stworzenie bota na kopalnie, nie wiem jak to się stało ale ktoś z administracji musiał to zobaczyć no i jak opisywałem w apelacji gdy wieczorem wchodziłem do gry pokazał mi się perm. Na początku nie wiedziałem z jakiego powodu ale później Kenny napisał co mam wyjaśnić. Nie było sensu ukrywać dlatego wziąłem to na siebie i przyznałem się do błędu. Starszy Administrator okazał się niestety bezczelny i dostałem perma bez możliwości apelacji. Żałuję bardzo tego co zrobiłem a tym bardziej straconych 300h, 400k majątku i rozrywki jakiej serwer mi dawał.  Niestety ban jest tylko za posta na fb ponieważ żadnego bota nie miałem, grałem czysto a niżej macie screena że ten  bot nie został kupiony.

Z tego miejsca chciałem podziękować każdemu mojemu znajomemu na serwerze, administracji.

Szczególne podziękowania dla gracza:

@Nekko* z tobą spedziłem na tym serwerze jakieś 180 h rozmawiając na discordzie, odgrywając różne akcje rp (pościgi itp.)

@KrzysiekG ty mnie zachęciłeś do grania na 4life i z tobą też bardzo miło się grało i odwalało różne śmieszne rzeczy

@P3r$ki najlepszy SAPD na serwerze, bardzo miły, przyjazny i jako jedyny z SAPD może normalnie z tobą popisać będąc na służbie 

Równie dobrze chciałem przeprosić gracza @ImQuevosh który pożyczył mi 50k i chciałem bardzo mu to oddać ale niestety wcześniej wyrwałem bana.

Łezka się w oku kręci że moja gra na serwerze tak szybko dobiegła końca. 

Żegnam was wszystkich przyjaciele z 4life, może kiedyś się jeszcze gdzieś zobaczymy :(:4l:

 

SS: https://imgur.com/a/1snos4X

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin