Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@lock


KajvBB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa zaczęła się od tego że dostałem prawko następnie zawieche a w dniu dzisiejszym lotkę.:/ a nie będę ukrywać tylko to mnie na tym serwerze trzymało.

Chciałbym podziękować paru osobom z safd za wspólną grę 

@Strancuu

@Siudmek777 

@*Przemek*

@Harez

@Akano

@Bujan<3

@Szmitus 

@betssiowca

@Deilo

@Deaconn 

@Limitowany* 

I wiele by wymieniać nie wiem czy napisałem o każdym ale każdego z was uwielbiałem 

@kartovelek.  Dyspo HaQuu i mietek za szanse wybaczcie że zmarnowana, mam nadzieje że jeszcze kiedyś u was zawitam      

Myślę że jest jeszcze szansa żebym grał więcej na serwerze, lecz nie wiadomo.. Osobiscie dziekuje kazdemu, tym ktorzy mnie lubili bardziej, mniej a również tym którzy mnie nie lubili.   Trzymajcie się kochani, może do kiedyś!!   Czasem jeszcze wbije polatać ranczerem :P

Edytowane przez Tony*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, KajvBB napisał:

Sprawa zaczęła się od tego że dostałem prawko następnie zawieche a w dniu dzisiejszym lotkę.:/ a nie będę ukrywać tylko to mnie na tym serwerze trzymało.

Chciałbym podziękować paru osobom z safd za wspólną grę 

@Strancuu

@Siudmek777 

@*Przemek*

@Harez

@Akano

@Bujan<3

@Szmitus 

@betssiowca

@Deilo

@Deaconn 

@Limitowany* 

I wiele by wymieniać nie wiem czy napisałem o każdym ale każdego z was uwielbiałem 

@kartovelek.  Dyspo HaQuu i mietek za szanse wybaczcie że zmarnowana, mam nadzieje że jeszcze kiedyś u was zawitam      

Myślę że jest jeszcze szansa żebym grał więcej na serwerze, lecz nie wiadomo.. Osobiscie dziekuje kazdemu, tym ktorzy mnie lubili bardziej, mniej a również tym którzy mnie nie lubili.   Trzymajcie się kochani, może do kiedyś!!   Czasem jeszcze wbije polatać ranczerem :P

a mnie nie wymieniłeś ceju, ale papapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin