Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ELEGANT PROSTO Z SALONU!


Stretuuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Stretuuu napisał:

Nie wiem dlaczego ci to przeszkadza. Zazdrościsz że mam czas na gre czy co? Rozumiem że nie masz szczęścia w życiu ale to nie powód komuś ubliżania :)

Ja nie wiem ci z toba nie tak, ale na moje musisz sie podjac wspolpracy z psychologiem, twoja pisownia jest bez sensu... Przeszkadza? Mi jest ciebie ogromnie przykro, chyba ze wyzywany w swojej miejscowowci jestes, to tym bardziej

430k ci moge dac maksymalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moskva. napisał:

Ja nie wiem ci z toba nie tak, ale na moje musisz sie podjac wspolpracy z psychologiem, twoja pisownia jest bez sensu... Przeszkadza? Mi jest ciebie ogromnie przykro, chyba ze wyzywany w swojej miejscowowci jestes, to tym bardziej

430k ci moge dac maksymalnie

Masz złe info jeżeli chodzi o moją miejscowość i o to że jestem wyzywany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Moskva. napisał:

Ja nie wiem ci z toba nie tak, ale na moje musisz sie podjac wspolpracy z psychologiem, twoja pisownia jest bez sensu... Przeszkadza? Mi jest ciebie ogromnie przykro, chyba ze wyzywany w swojej miejscowowci jestes, to tym bardziej

430k ci moge dac maksymalnie

Gracz wystawił pojazd na sprzedaż, a Ty masz do niego problem. Jeśli jesteś taki dorosły, to wykaż swój ”większy” iloraz inteligencji.

 

22 minuty temu, Moskva. napisał:

stracisz tłuszcz i może jakas laska bedzie ciebie chciala :D

Żeby znaleźć ,,laske” trzeba być chudym? Nie słyszałem o tym naprawdę, ale wątpię, że tak jest ;) 

435 000 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Gracz wystawił pojazd na sprzedaż, a Ty masz do niego problem. Jeśli jesteś taki dorosły, to wykaż swój ”większy” iloraz inteligencji.

 

Żeby znaleźć ,,laske” trzeba być chudym? Nie słyszałem o tym naprawdę, ale wątpię, że tak jest ;) 

435 000 PLN 

Super kwota! lecz może być lepiej :D

Edytowane przez Stretuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Gracz wystawił pojazd na sprzedaż, a Ty masz do niego problem. Jeśli jesteś taki dorosły, to wykaż swój ”większy” iloraz inteligencji.

 

Żeby znaleźć ,,laske” trzeba być chudym? Nie słyszałem o tym naprawdę, ale wątpię, że tak jest ;) 

435 000 PLN 

Oj ciastek sie dowalasz widze, ciezko bedzie z Tobą. 440k, gracz każdego wyzywa w salonie, przykladowo mnie oraz sqaha, a wiec kto sie dowala? Tez czasem uzyj lba ciastek bo widze ze coraz mniejsze IQ masz

Probujesz pisac jak jakis polityk, juz jest to irytujace, kazdemu wciskasz pojazd o wartosci zawyzonej np. Savanna pisales mi, zr jest warta 1.2-1.3 oraz Marcynn, po czym otrzymywałes na serwerze oferty o maksymalnej wartości pojazdu czyli po 600-800k, tylko takie widzialem pod tematami.

Edytowane przez Moskva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moskva. napisał:

Oj ciastek sie dowalasz widze, ciezko bedzie z Tobą. 440k, gracz każdego wyzywa w salonie, przykladowo mnie oraz sqaha, a wiec kto sie dowala? Tez czasem uzyj lba ciastek bo widze ze coraz mniejsze IQ masz

Prujesz się do mnie o nie wiadomo co, to że PerkuleZ ci wykupił longa i czekał 20 sekund nie znaczy że masz do każdego mieć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stretuuu napisał:

Prujesz się do mnie o nie wiadomo co, to że PerkuleZ ci wykupił longa i czekał 20 sekund nie znaczy że masz do każdego mieć problem.

Ale czy ja do niego problem mam XD @PerkuleZ., do ciebie mam problem za pultanie sie do mnie, widze ze dalej mnie nie dodales na discorda...

436k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moskva. napisał:

Ale czy ja do niego problem mam XD @PerkuleZ., do ciebie mam problem za pultanie sie do mnie, widze ze dalej mnie nie dodales na discorda...

436k

Myślałem że ty mnie dodasz, wkońcu ty sie do mnie pultasz :) Stretuuu#9338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin