Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Manana Sport 3.0 ID 26 - niepowtarzalna licytacja.


PerkuleZ.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Model: Manana Sport
ID: 26
Pojemność silnika: 3.0 dm3 (Bak: 90 dm3)
Przebieg pojazdu: ~ 17000 km
Dodatki: progi (1017), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1096), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 26 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, instalacja LPG 35 dm3, 6 dodatkowych kluczy, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), instalacja nitro
Cena: -
Coś od siebie: Chyba najbardziej rozpoznawalny pojazd na serwerze. Unikalna pojemność silnika, a zarazem największa i jedyna taka dostępna dla graczy większa niż 2.4. Również posiada unikalną pojemność LPG - 35 dm3, która w pojazdach tej marki nie była nigdy dostępna. Pojazd posiadam dość długo i prosiłbym by liczyć się z tym że raczej nie sprzedam, choć wszystko zależy od ofert. Dodam jeszcze, że to 13 manana na serwerze.
SS’y: Nekwzfz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie to szrot jakiś to 3.0 to ja do mirka pojade i mi zamontuje w 2 godziny jak to 6k max warte. Dlatego dam 7k po znajomości i idziemy pisać umowe za  5 min a jak mi prawko oddadzą to robie nią tak o https://tenor.com/view/taxi-car-crash-bump-in-accident-gif-17373681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiem tak - oferty nie są słabe, ale na pewno bardzo dużo brakuje, żebym myślał o ewentualnej sprzedaży pojazdu.

Godzinę temu, Soola napisał:

Panie to szrot jakiś to 3.0 to ja do mirka pojade i mi zamontuje w 2 godziny jak to 6k max warte. Dlatego dam 7k po znajomości i idziemy pisać umowe za  5 min a jak mi prawko oddadzą to robie nią tak o https://tenor.com/view/taxi-car-crash-bump-in-accident-gif-17373681

Proszę nie ujawniać tajników powstawania takich unikatów!!!

Godzinę temu, MrSzymekPolska napisał:

daje jestera 1.8 ft bez nitra i up4

super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pojazd posiadam dość długo i prosiłbym by liczyć się z tym że raczej nie sprzedam, choć wszystko zależy od ofert."
"Niepowtarzalna licytacja"

Byniu zdecyduj się, traktuj jako bump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin