Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Clover 1.8 na malachitach || Buffalo 2.2 FT na nitrze || Buffalo 1.8 na lampach i fupie


.kubusix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Buffalo
ID: 53395
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 4.8k
Dodatki: FT na nitrze (baki 90/75, szyby 40%, duza atrapa, lampki oraz licznik - ██ ) [[mietowe]]
Cena: ofki
Coś od siebie: Swietny bufek, prowadzi sie superowo. Jesli oferty mnie nie zadowola to zostanie ze mna
SS’y: 

Spoiler

gallery48.jpg

gallery50.jpg

 

Model: Clover
ID: 18382
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 1.7k
Dodatki: felgi (1075), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( HOT 17 ), ogranicznik prędkości, lampy i licznik - ███ (niedostepne w kompo malachity)
Cena: ofki
Coś od siebie: super cloverek na 00nikatach!@!@ Jesli ofki mnie nie zadowola to zostanie ze mna.
SS’y: 

Spoiler

gallery37.jpg

Model: Buffalo
ID: 43754
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 1.6k
Dodatki: stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bak 90dm, lampy i licznik - ██ (limonkowe)
Cena: ofki
Coś od siebie:  super bufek!
SS’y: 

Spoiler

gallery41.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .kubusix napisał:

Widzisz @Grabsio311 jak mogles podwalic rejke bmitowi 2/3 lata temu!?!

Hahaha, dostałem go 7 lipca na 17 urodziny, teraz mam 20 w lipcu, napewno ją ściągnąłem, przecież jest ona tak ciekawa i innowacyjna xd. Jeśli trzeba dać punkty to rozumiem, ale to nie tylko mi jak coś.

Edytowane przez Grabsio311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin