Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika KubasuGames oskarżony przez Szotowiec


Szotowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szotowiec
Nick osoby oskarżonej: KubasuGames
Powód napisania skargi: Coś koło godziny 2-3 w nocy nie pamiętam dokładnie, na logach będzie widać. Jeździłem lawetą, odstawiłem swoje auto obok parkingu opłaciłem na 1h, robiłem kursy, minęło 25-30minut, przyjechał KubasuGames i napisał że zostało mi 30minut, ja napisałem coś w stylu "git". Nie pamiętam o której godzinie wyszedłem, później jechałem na montgomery kupić auto, i poszedłem spać, wstaje dzisiaj przed 10, i patrze że auto jest na parkingu policyjnym. Z tego co wiem auto po wykorzystaniu czasu Teleportuje się na przechowalnie, na 3screenie widać karę za Nieprawidłowo zaparkowany pojazd, lecz stał ładnie obok lawet. Miłego dnia
Dowody:image.png.3a87bff91faa66ae52b3a894c2c69855.pngimage.png.32402598ee7e569c5f2f3248b20bf5b8.pngunknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Adept KubasuGames z San Andreas Road Assistance. Na samym wstępie powiem, że pisząc do mnie na discordzie, pisałeś do mnie w takim stylu jakbym, nie wiem co ci zrobił, chamskie odzywki

Nie będę tutaj, tak jak ty przytaczał rozmowy z discorda  i twoich chamskich odzywek w moją stronę, bo nie po to tu jesteśmy, po prostu to przemilczę.

Co do samochodu, pisząc ze mną na discordzie nie określiłeś, skąd został zabrany pojazd. Napisałeś do mnie tak, że jasno dawałeś do zrozumienia, że zabrałem owego clovera z płatnego parkingu obok lawet (LS, dzielnicy Ocean Docks). Samochód został zaparkowany na trawniku co moim zdaniem nie jest parkingiem. Pozwolę sobie tutaj przytoczyć definicje parkingu z google.

Parking – wyznaczone miejsce służące do odstawiania (parkowania) pojazdów mechanicznych lub innych środków komunikacji

Moim zdaniem, parking jest oznaczony 3 poziomymi liniami, 2 po boku auta (z lewej i prawej strony) oraz 1 z przodu, bądź tyłu samochodu (w zależności w jaki sposób został zaparkowany). Przykładowe zdjęcie parkingu z liniami (https://imgur.com/a/hcekU1i)

Parkingi dodatkowo, są oznaczone znakiem pionowym, który informuje o tym, że tu znajduje się parking (https://imgur.com/a/g4U5dhL)

Dobrze, jeśli już mamy wyjaśnione, co to parking i jak on wygląda oraz jak jest oznaczony przejdźmy do screenshot'a twojego, według ciebie, dobrze zaparkowanego pojazdu. (https://imgur.com/a/DTEtgr3) Czy twoim zdaniem tak zaparkowany pojazd jest zaparkowany poprawnie? Według mnie nie. Może się mylę, ale wątpie.

Pozdrawiam, życzę miłego dnia,

KubasuGames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szotowiec napisał:

Chamskie odzywki? XD, gdybym napisał chamsko to bym nie wiem na starcie cię zwyzywał czy coś, przywitałem się i po prostu przeszłem do tematu, Sam dobrze pamietasz że 2-3 w nocy na lawetach w ls, pisałeś do mnie że dostało mi 30 minut, nawet to w logach idzie sprawdzić normalnie ktoś z Rcon czy co tam, nie znam się.  wyszedłem gdzieś przed 3 a ostatnim autem jakim jechałem to greenwood, to też możliwe idzie sprawdzić nie wiem, jakim cudem to auto się tam znalazło skoro one stało w ls? Sam mi pisałeś na discordzie że po 30 minutach wytepało go do przechowalni to dziwnym trafem znalazło się obok montgomery :) / edit, i myślisz że wkleisz tutaj zdjęcia jak wyglądają linie parkingowe, a koledzy polubią ci post bo są z tej samej frakcji, i wkleisz definicje parkingu to będziesz lepszy?

 

Edytowane przez Szotowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin