Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] swoją kolekcje!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Jester
ID: 676
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 7 800 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro/UP4/ABS. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Jester 2.2, który posiada niskie ID, a przy okazji jest to jeden z pierwszych aktywnych/dostępnych dla graczy.

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: ~ 13 000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro/UP4/zbędnego tuningu wizualnego. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładna Manana 1.8 Electric, która posiada zamontowane unikatowe lampy/licznik - Royal Blue (jasny niebieski). Jest tylko jedna Manana na serwerze, co posiada zamontowane właśnie te lampy/licznik, a mowa właśnie o mojej Manance. Posiada zamontowany unikatowy bak 50dm3.

Model: Bobcat
ID: 2453
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 14 000 km
Dodatki: FT bez nitra, ABS oraz UP’ów (ma jedynie UP3). Lampy - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Bobcat 2.2 z 4-cyfrowym ID. Jest to ogólnie jeden z pierwszych aktywnych/dostępnych dla graczy. Pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy - miedziane, z tego co mi wiadomo, to te lampy posiadają tylko dwa pojazdy (łącznie z tym pojazdem).

Model: Tahoma
ID: 2511
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 25 000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, UP3 (jest zamontowana hydraulika) UP4 i brakuje baku benzyny. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: No co mogę powiedzieć, jest to pierwsza Tahoma na serwerze, posiada 4-cyfrowe ID (2511). Pojazd jest w moim posiadaniu od kilku miesięcy.

Model: Greenwood
ID: 3187
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: ~ 85 000 km
Dodatki: UP1/UP3/Przyciemnienie szyb 20%/LPG 75/ogranicznik/CB radio/Atrapa/instalacja nitro(podwójna butla). Lampy - ███ licznik - Royal Blue (jasny niebieski)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: No co mogę powiedzieć, jest to pierwszy Greenwood na serwerze, posiada 4-cyfrowe ID (3187).

Model: Kart
ID: 11430
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: ~ 7 000 km
Dodatki: FT bez nitra (nie da się zamontować), UP3 oraz ABS. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajna zabawka, z niskim ID. Jest to trzeci Kart na serwerze, więc fajna gratka dla kolekcjonerów/zbieraczy nietuzinkowych pojazdów.

Model: Savanna
ID: 12758
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 8 000 km
Dodatki: Hydraulika, stereo, felgi, wydech, rejestracja, ogranicznik prędkości, wykrywacz foto, CB radio, dodatkowy kluczyk, LPG 75. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Ładna Savanna 1.6 z ciekawym ID, z tego co wiem to jest to dziesiąta aktywna na serwerze.

Model: Perennial (Sedan)
ID: 24376
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 91 700 km
Dodatki: światła przeciwmgielne, stereo, felgi (malowane), wydech, dodatkowy kluczyk. Lampy - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajny trabant B)

Model: Sabre Sport
ID: 32446
Pojemność silnika: 2.4
Przebieg pojazdu: ~ 36 000 km
Dodatki: FT bez nitra/UP4/ABS/szyb.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Unikatowe lampy/licznik - błękitne (często mylone z indygo).

Model: Perennial (combi)
ID: 46879
Pojemność silnika: 1.2
Przebieg pojazdu: ~ 105 000 km
Dodatki: Malowane felgi, wydech, atrapa nitro
Cena: Oferty
Coś od siebie: W sumie to mało jest perków 1.2, więc warto go mieć ;) 

Model: Infernus
ID: 69713
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 9 500 km
Dodatki: FT bez nitra/up2. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajny Infernus 2.2, który posiada zamontowane śliczne lampy (lagunowe).

*Wszystkie SS’y ukażą się do 24h od momentu wstawienia ogłoszenia na forum*

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Na pewno mają lepiej u swoich aktualnych właścicieli niż miałyby u mnie.

Faktycznie maja lepiej, trafiły z handlarza to handlarza ;)

30k

Edytowane przez kubociak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin