Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na stampii- - oskarżony przez jajc00r


wolnymaciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: stampii-
    Data i godzina zdarzenia:07.03.2021 21,30
    Pełen opis sytuacji:Witam  dziś jechałem sobie lawetką  i jakiegos laga dostałem i jechałem po rowie  to stampi kazał się zatrzymac to tak zrobiłem bo czym jakiegoś laga dostałem i dachowałem. W aucie poinformował mnie ze idę za wpisy 4x30 o mandacie nic nie wspomniał ze ide tez za mandat 10800.W pace jak sie skapnołem to odrazu napisałem to gracz przyznał mi racje po czym dał 3k zadość wsadzenia do paki 3k za 108 to trochę mało nie ukrywam. 

  • 100PLN mandatu  - 1 minuta aresztu


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

<< [295]: dlatego 120 minut na start,
<< stampii- [295]: Co Ci w tym nie pasuje?
>> stampii- [295]: 120minut tak
Gracz kondziowaty otrzymał ostrzeżenie od Road95USA, powód: Nie żebraj!
<< stampii- [295]: Za same wpisy.
>> stampii- [295]: a za mandat ile
<< stampii- [295]: 10800pln
>> stampii- [295]: a jakbym zaplacil mandat bym poszeł do wizienia
<< stampii- [295]: za wpisy
O> jajc00r (551): 4h paki
>> stampii- [295]: to po co mnie dałeś za wpisy i mnie nie poinformowałes
>> stampii- [295]: ze plus mandat
<< stampii- [295]: Jesli daje Ci kwote mandatu
<< stampii- [295]: i go odmawiasz to udajesz sie do wiezienia
<< stampii- [295]: wpisy byly podstawą jaka ci oznajmilem
>> stampii- [295]: a napisałes mni to
>> stampii- [295]: nie napisałes ze za mandat dostaje pake
<< stampii- [295]: A co, nie wiedziales o tym?
<< stampii- [295]: Dobrze, moj blad, przepraszam
:warning: Zanotowano utrudnienia w ruchu drogowym w lokalizacji Vinewood, Los Santos! :warning:
<< stampii- [295]: milego dnia
>> stampii- [295]: no twój błond imbecylu
>> stampii- [295]: zerknij na forum z 10min
<< stampii- [295]: wait
Gracz Venom. otrzymał ostrzeżenie od Karafik, powód: Ogarnij jazde
Gracz cosx000.UwU otrzymał ostrzeżenie od Karafik, powód: Ogarnij jazde
Twój znajomy OskareQ3 dołączył do gry.
:heavy_check_mark: Otrzymałeś/aś 3000.00 PLN od gracza stampii-.
<< stampii- [295]: masz
<< stampii- [295]: Jako zadoscuczynienie
Gracz Adamox10 otrzymał ostrzeżenie od Drasiek, powód: Jeżeli staranowałeś, zapłać za szkody
>> stampii- [295]: za 120min paki?
<< stampii- [295]: 120 to masz za wpisy
<< stampii- [295]: i tak mandatu nie przyjales, a na tym samym by sie skonczylo
>> stampii- [295]: to ile z mandat
<< stampii- [295]: wiec masz 3k w kieszeni

   Zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police Officer I stampi

Zaczne od początku.

Wyjezdzajac z Dillmore napotkałem Ciebie, skracajacego po pasie zieleni, zatrzymałem Cie, poprosiłem, abys pojechal za mna, zacząłeś uciekać, pościg trwał 30s, ponieważ spadłeś do rowu, w którym wydachowałeś. Po sprawdzeniu Twojej osoby w MDT ukazały sie 4 wpisy, 30 minut za każdy, przez co na początek wyszło 120 minut, mandat wynosil 10800, kłociłeś się, chciałeś ssy potwierdzające każde wykroczenie, czas minął. Udalismy się do więzienia, odrazu po wsadzeniu poinformowałeś mnie o moim błędzie ( Wychodzi na to, że chyba wcześniej o nim już wiedziałeś). Przeprosiłem Cie, oraz dałem Ci rekompensatę 3000. Po dłuższej rozmowie wyznałeś, że i tak byś mandatu nie przyjął, zwyzywałeś mnie, a następnie zacząłeś żądać kwoty bliskiej 8000 PLN. Odparłem Ci, iż wiedziales, że to się ze sobą równa, po prostu złapałeś mnie za słówko, a w zasadzie jego brak. Jak już wpomniałem dostałeś zadośćuczynienie, oraz przeprosiny, nic nie straciłeś, a zyskałeś, dodatkowo piszesz na mnie skarge, bo nie chce Ci przelać 8000, poważnie?... 
O> jajc00r (551): 4h paki <---- nie wiedziales?
Czekam na wypowiedz zarządu, miłego wieczoru

Edytowane przez stampii-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, stampii- napisał:

Police Officer I stampi

Zaczne od początku.

Wyjezdzajac z Dillmore napotkałem Ciebie, skracajacego po pasie zieleni, zatrzymałem Cie, poprosiłem, abys pojechal za mna, zacząłeś uciekać, pościg trwał 30s, ponieważ spadłeś do rowu, w którym wydachowałeś. Po sprawdzeniu Twojej osoby w MDT ukazały sie 4 wpisy, 30 minut za każdy, przez co na początek wyszło 120 minut, mandat wynosil 10800, kłociłeś się, chciałeś ssy potwierdzające każde wykroczenie, czas minął. Udalismy się do więzienia, odrazu po wsadzeniu poinformowałeś mnie o moim błędzie ( Wychodzi na to, że chyba wcześniej o nim już wiedziałeś). Przeprosiłem Cie, oraz dałem Ci rekompensatę 3000. Po dłuższej rozmowie wyznałeś, że i tak byś mandatu nie przyjął, zwyzywałeś mnie, a następnie zacząłeś żądać kwoty bliskiej 8000 PLN. Odparłem Ci, iż wiedziales, że to się ze sobą równa, po prostu złapałeś mnie za słówko, a w zasadzie jego brak. Jak już wpomniałem dostałeś zadośćuczynienie, oraz przeprosiny, nic nie straciłeś, a zyskałeś, dodatkowo piszesz na mnie skarge, bo nie chce Ci przelać 8000, poważnie?... 

Czekam na wypowiedz zarządu, miłego wieczoru

Chcę zebyś ty przyszedł do więzienia i odsiedział 108min bez afk w więzieniu za 3k to zobaczymy czy tez ci by było wesoło za 3k siedziec 108min.(Dziekuje wam za reakcje bardzo to pomaga psychicznie xd)

 

Edytowane przez jajc00r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin