Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Moderatorem PardonsiK


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

4du6SUd.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor Kvmykk__ Redakcji 4Life News!
Przestawiam wam kolejny interesujący wywiad, dzisiaj z 
Moderatorem @PardonsiK!

BKQYYej.png
vaFUfLN.gif
BKQYYej.png

K: Kvmykk__
P: PardonsiK

BKQYYej.png

K: Dzień dobry, z tej strony Starszy Redaktor Kvmykk__ z Redakcji 4Life News. Zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
P: 
Jasne, czemu nie.

K: Super, może najpierw przedstaw nam się oraz opowiedz coś krótko o sobie.
P: 
Mam na imię Dawid, obecnie mam 18 lat, mieszkam w województwie lubelskim, dokładnie w Chełmie. Aktualnie uczęszczam do szkoły o profilu mechanik samochodowy, z czym raczej wiąże swoją przyszłość. Z charakteru jestem dość miły, wyrozumiały, spokojny, chociaż potrafię wybuchnąć. Lubię się powygłupiać, pośmiać, zwłaszcza w gronie bliższych znajomych, W wolnych chwilach gram w gry, oglądam filmy i seriale, oraz wychodzę ze znajomymi.

K: Posiadasz jakieś pasję, zainteresowania lub marzenia, które chcesz osiągnąć?
P: 
Oczywiście, interesują się po części motoryzacją, oczywiście na swój sposób. Na ten moment moim marzeniem jest odwiedzić miasteczko o nazwie „Jeruzal”, gdzie kręcono mój ulubiony polski serial.

K: Wspaniale, mamy podobne gusta! Skąd wziął się pomysł na twój nick?
P: 
Jeśli mam być szczery, to nie pamiętam, coś tam mi świta, ale nie chce cię wprowadzać w błąd.

K: Okej, przejdźmy zatem do sceny MTA. Na serwerze zacząłeś grać pod koniec 2018 roku. 4Life to twój pierwszy serwer czy zdarzyło Ci się grać wcześniej na jeszcze innych projektach?
P: 
Jeśli chodzi o serwery RPG, to tak, 4life był moim pierwszym serwerem na scenie MTA.

K: Jak sytuacja wygląda teraz? Zdarza Ci się wchodzić na inne serwery czy jednak wolisz cały ten czas spędzić na 4Life?
P: 
Nie, nie zdarza mi się, może to być spowodowane tym, że na 4life spędziłem bardzo dużo czasu i nie odnalazłbym się na innym serwerze.

K: Rozumiem, na 4Life przez ten czas udało ci się przegrać prawie aż 4000 godzin. Jest to dosyć duża ilość jak na przeciętnego gracza. Nie wolałbyś przeznaczyć tego czasu na coś innego?
P: 
Oczywiście, że nie, przez ten czas poznałem masę świetnych osób, poznawałem serwer, przy tym dobrze się bawiąc, awansować we frakcjach, zarabiać na auta, i wiele innych fajnych rzeczy.

K: Czyli nie żałujesz ani jednej minuty spędzonej na tym serwerze?
P: 
Dokładnie!

K: Poza MTA, zdarza Ci się grać w inne gierki?
P: 
Naturalnie, lubię pograć w tytuły takie jak: CS:GO, CS 1.6, League of Legends, Euro Truck Simulator, Margonem (Gra przegląrkowa, MMORPG).

K: Super! Jesteś dosyć odpowiedzialną osobą, iż pełnisz funkcję Moderatora. Jak to jest z taką rangą?
P: 
Na co dzień to po prostu pomoc graczom na serwerze, w różnych sprawach, kontrolowanie forum, zamykanie tematów, nadawanie punktów za łamanie regulaminu.

K: Pamiętasz może twoje początki w administracji? Gdy pisałeś podanie, oczekiwałeś dostania się czy jednak podchodziłeś do tego bardziej w sceptyczny sposób?
P: 
Wiadomo, że chciałem się dostać, na moment pisania było to moje 5 podanie i dalej się nie poddałem, jak widać, popłaciło i jestem, gdzie jestem.

K: Jakie były twoje emocje, gdy dowiedziałeś się, że zostałeś Supporterem?
P: 
No co tu dużo mówić, cieszyłem się jak dziecko, emocje nie do opisania.

K: Wspaniale, jak zmieniła się twoja rozgrywka na serwerze po otrzymaniu rangi?
P: 
Jakoś szczególnie się nie zmieniła, lecz wiadomo, większosć czasu spędzam na pomocy graczom, w końcu po to pisałem podanie, wiedziałem, na co się pisze.

K: Masz wrażenie, że gracze traktują cię inaczej, czy jednak nic się nie zmieniło?
P: 
Zależy, w niektórych momentach jest to odczuwalne, ale nie w dużym stopniu.

K: Uważasz, że masz szansę awansować na Administratora, czy jednak to dla ciebie zbyt długa droga?
P: 
Uważam, że szansę zawsze są, i nie należy się poddawać, ale tę decyzję, podejmie już Administracja RCON.

K: Znakomicie, jaki jest twój majątek?
P: 
Na ten moment coś koło 5kk.

K: Domyślam się, że w tą kwotę wchodzą również jakieś auta. Posiadasz jakieś ulubione, z którym masz jakieś wspomnienia, lub coś w tym stylu?
P: 
Najlepsze wspomnienia mam ze swoim pierwszym pojazdem, zapewne jak większość graczy.

K: Okej, udało osiągnąć Ci się coś jeszcze ważnego dla ciebie na serwerze?
P: 
Dostanie szansy w ekipę serwa 4life, myślę, że to moje największe osiągnięcie na serwerze.

K: Doskonale! Gdyby nie 4Life, na co przeznaczyłbyś cały ten przegrany czas?
P: 
Myślę, że na gry, w które gram, typu Counter Strike, Margonem czy Liga Legend.

K: Znajdujesz się aktualnie w jakiejś frakcji?
P: 
Aktualnie nie.

K: Rozumiem. Jaka była twoja ostatnia frakcja? Dlaczego Cię już w niej nie ma?
P: 
Moją ostatnią frakcją była frakcja San Andreas Police Department (SAPD), z której odszedłem parę dni temu, ponieważ chcę bardziej skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków jako Moderator, ale głównym powodem było znudzenie się.

K: Planujesz napisać podanie do jakiejś frakcji czy jednak na razie pozostajesz bez niej?
P: 
Na razie nie planuję pisać podania do żadnej frakcji, może w przyszłości napiszę podanie do frakcji, w której byłem przez długi okres, oraz dobrze ją wspominam mowa tu o Transport Of San Andreas (TSA).

K: Okej, a może znajdujesz się w jakimś biznesie?
P: 
Aktualnie nie.

K: Gdybyś miał szansę dołączyć do jednego z biznesów, mając stuprocentową pewność, że się dostaniesz, który byłby to biznes?
P: 
Wydaje mi się, że byłby to biznes 4Music.

K: Ciekawie. Wiemy za to, że znajdujesz się w organizacji. Może opiszesz ją krótko, aby zachęcić innych graczy do dołączenia?
P: 
Jasne, należę do organizacji „Majstry”, w której pełnią obecnie funkcję Lidera, organizacji jest mała, ponieważ jest to organizacja dla znajomych, lecz myślę, że nie długo otworzymy rekrutację, i mamy nadzieję, że gracze będą czuli się u nas dobrze.

K: Masz jakieś plany co do serwera, czy jednak grasz z dnia na dzień?
P: 
Aktualnie mam jeden plan, zdobyć rangę Administratora, lecz co będzie, to będzie.

K: Perfekt! Gdzie widzisz siebie za rok na serwerze?
P: 
Wiadomo, spędziłem sporo czasu na tym serwerze i chęci nie są te same co kiedyś, więc nie odpowiem na to pytanie, lecz jestem dobrej myśli.

K: Wspaniale, niestety czas kończyć już naszą rozmowę. Chciałbyś pozdrowić kogoś na koniec?
P: 
Jasne, pozdrawiam Cię oraz twoich czytelników.

K: Dziękuje za wywiad i również przyłączam się do pozdrowień!

BKQYYej.png
ynYeNOp.gif
BKQYYej.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu! Możecie zostawić serduszko oraz komentarz jako opinie!

ZYm1OST.png

Autoryzował: @Blender. 

4du6SUd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin