Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Nowym Kierowcą Wantedmax.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

xqdKVWB.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
W dzisiejszym dniu chciałbym Was zaprosić na wywiad, który udzielił mi Nowy Kierowca @Wantedmax.

Zapraszam do czytania!

DliEK43.png

fdsfsdf.gif

DliEK43.png

M: MateuszXQ
W: Wantedmax

DliEK43.png

M: Witam, z tej strony Starszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
W: Witam, z tej strony Nowy Kierowca Wantedmax z Transport Of San Andreas.

M: Jesteś chętny udzielić mi wywiadu?
W: Jasne! Z wielką chęcią jestem gotów udzielić wywiadu.

M: Świetnie, dziękuję! Myślę, że tym akcentem możemy rozpocząć. Mógłbyś coś o sobie opowiedzieć naszym czytelnikom?
W: Nazywam się Mateusz, mam 18 lat i pochodzę z województwa mazowieckiego, gdzie uczęszczam do technikum na kierunku teleinformatyk. Głównie interesuję się muzyką, motoryzacją, jak i sportami ekstremalnymi takimi jak jazda na snowboardzie. Jestem osobą, która jest wytrwała, w tym, co robi oraz staram się dążyć do wyznaczonego celu, żeby zrobić go jak najlepiej. Do moich mocnych stron myślę, że można zaliczyć dokładność oraz pracowitość, a jako słaba strona jest to taka cecha jak lekkomyślność. W wolnym czasie gram sobie na komputerze lub spotykam się ze znajomymi.

M: Rozumiem. Mógłbyś powiedzieć, dlaczego wybrałeś akurat technikum o kierunku informatycznym?
W: Wybrałem technikum o kierunku informatycznym z tego powodu, iż spędzam przy nim bardzo dużo czasu. W przyszłości chciałbym również pracować w jakiejś firmie związanej z programowaniem lub grafiką komputerową. Mam nadzieje, że mi się to uda.

M: Myślę, że to odpowiedni moment, aby przejść do pytań związanymi z grami. W jakie jeszcze pogrywasz tytuły, poza MTA?
W: Poza platformą MTA gram w takie tytuły jak Rocket League, League Of Legends oraz Assetto Corsa.

M: Teraz wróćmy do platformy MTA. Pogrywasz jeszcze na jakiś serwerach na tej platformie?
W: Nie, gram tylko i wyłącznie na serwerze 4Life. Kilka lat temu grałem na różnych serwerach, lecz wszystko było monotonne oraz szybko się nudziły. Nazwy tych serwerów pozostawię dla siebie.

M: Rozumiem. Przejdziemy teraz do pytań związanymi bezpośrednio z serwerem 4Life. Opowiesz nam, jak wyglądała Twoja rozgrywka, gdy zaczynałeś tutaj grę?
W: Oczywiście! Początki jak wszyscy wiemy, bywają trudne. Na serwer dołączyłem 12 grudnia 2015 roku, gdzie zaczynałem swoją rozgrywkę. Był to jak na ten rok dość świeży serwer, ale widziałem już w nim potencjał. Jako moja pierwsza praca był to magazynier, który wówczas znajdował się w Bayside Marina, gdzie zarobiłem na swój pierwszy pojazd. Padł wybór na Vincenta. Później miałem bardzo długą przerwę i na serwer powróciłem zaledwie w 2020 roku, gdzie poznałem sporo osób, z którymi dotąd trzymam dobry kontakt.

M: Powiedziałbyś nam również, ile wynosi Twój majątek na serwerze oraz ile przegrałeś godzin na serwerze?
W:
Na moment obecny mój majątek wynosi około półtora miliona, natomiast na serwerze mam przegranych 587 godzin.

M: Bardzo spory masz majątek, jak na osobę, która przegrała tyle godzin! Przechodząc dalej, czy nie żałujesz czasem swoich przegranych godzin na serwerze?
W: Zdecydowanie nie! Pod żadnym pozorem nie żałuje przegranych godzin na serwerze, dlatego, że poznałem wiele osób na serwerze, dzięki mojej przygodzie tutaj. Sam serwer również mnie przekonywał do tego, aby na nim grać jak najwięcej!

M: Rozumiem. Wiadomo nam, że znajdujesz się w organizacji Empire. Mógłbyś nam cokolwiek o niej opowiedzieć?
W: Zgadza się! Znajduje się w organizacji Empire od około miesiąca. Dotychczas nie żałuję swojej decyzji, jaka była o dołączeniu do tej organizacji. Ogólnie rzecz biorąc, baza tej organizacji znajduje się w Las Venturas na dzielnicy Caligiula's Palace. Ponadto osoby, jak i zarówno zarząd tej organizacji jest bardzo miły i pomocny, co wpływa na ich korzyść. Organizujemy w tej organizacji sporo eventów typu zloty, konwoje itp. Posiadamy również wiele aut luksusowych, wyjątkowych oraz sportowych. Myślę, że warto do nas dołączyć!

M: Świetnie! Poleciłbyś organizację naszym czytelnikom?
W: Oczywiście, że tak! Jak wyżej wspomniałem, osoby w tej organizacji, jak i zarząd jest bardzo miły i wyrozumiały. W naszej organizacji panuje świetna atmosfera, przez co nikt nie będzie się w niej nudził! Aktywność graczy jest również na wielkim poziomie, dlatego więc zapraszamy!

M: Słyszeliśmy również, że znajdujesz się w biznesie serwerowym 4music. Opowiesz nam coś o nim?
W: W biznesie radia serwerowego 4Music znajduje się od 3 listopada 2020 roku, gdzie aktualnie jestem na randze Starszego Prezentera. W owym biznesie pracuje mi się fantastycznie, jest to super biznes, lecz trzeba się przygotować na audycję pod względem utworów, które puszczam na nich, jak i również sposób, w jaki będziemy komunikować się ze słuchaczami.

M: Opisałbyś nam, jak wyglądają Twoje audycje?
W: Moje audycje wyglądają tak samo, jak na co dzień. Na sam początek wpisuje się w panelu radiowym i rezerwuje tam godziny, w których przeprowadzę audycję. Następnie jak wcześniej wspomniałem, przygotowuje swoje utwory w folderze tak, aby je puścić na audycji. Kolejnym krokiem jest zdjęcie autopilota i w końcu rozpoczęcie audycji. Moje rozpoczęcie rozpoczyna się od włączenia pierwszej muzyki, przywitania się, zachęcenia słuchaczy do pozdrowień oraz do dalszych zapodawania nutek na audycji.

M: Czy na ten moment jesteś zadowolony z tego, że godnie reprezentujesz biznes 4music na swoich audycjach?
W: Zdecydowanie tak! Uważam, że biznes 4music jest idealnym biznesem to tego, aby pokazać swoją własną osobę innym. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę reprezentowania godnie tego biznesu.

DliEK43.png

TAXI.gif

DliEK43.png

M: Rozumiem. Znajdujesz się również we frakcji Transport Of San Andreas. Opowiesz nam coś o niej?
W: Pewnie! Zatem we frakcji Transport Of San Andreas znajduje się od około miesiąca. Frakcja polega na przewiezieniu klienta z punktu A do punktu B. Jestem aktualnie na randze Nowy Kierowca, gdzie mogę się poruszać takimi pojazdami jak Merit oraz Washington. Jest to dosyć ciekawa praca w tej frakcji, gdyż nigdy nie wiemy, z jakim klientem jedziemy i dokąd chce on pojechać.

M: Mógłbyś nam opowiedzieć, skąd pojawiła się u Ciebie decyzja o dołączeniu w szeregi tej frakcji?
W: Postanowiłem napisać podanie do frakcji Transport Of San Andreas, gdyż nudziło mnie monotonne pracowanie na kopalni. Nie napisałem podania do tej frakcji dla zarobków, lecz dlatego, że chciałem w końcu na czymś innym pracować, niż na kopalni. Przede wszystkim do napisania rekrutacji w szeregi tej frakcji namówiło mnie wielu znajomych, przez co im bardzo dziękuje i myślę, że zostanę na długo w tej frakcji.

M: Wnioskując po Twojej wypowiedzi wyżej, wiążesz długą przyszłość z frakcją Transport Of San Andreas?
W: Zdecydowanie tutaj muszę powiedzieć, że tak! Mam tutaj wielu znajomych, z którymi lubię porozmawiać oraz pełnić wraz z nimi służbę we frakcji Transport Of San Andreas.

M: Świetnie! Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze?
W: Owszem, chciałbym na serwerze jeszcze osiągnąć, przede wszystkim skończyć parę projektów pojazdów oraz zakupić Turismo. Chciałbym również, żeby relacja ze znajomymi z tego serwera pozostała taka, jaka jest w obecnej sytuacji.

M: Chciałbyś kogoś jeszcze pozdrowić na końcu?
W: Pewnie, że tak! Dziękuje Ci Serdecznie za wywiad, a teraz przejdźmy do pozdrowień, więc pozdrawiam następujące osoby: @Princessa*, @LuKi16, @Nivorm, @Hisia, @BluntSoldier21, @CiSu191, @Jasin191, @SpeedPower, @cygusfr, @Ksajomi, @AssaYer, @shvky, @progenxd, @Danny., @XenonPL., @Roxel, @badi1920, @Marcysia, @Levi*, @Kastet, @DuzyJ, @h4pag, @DarkQueen, @jawoR_elo, @Ks.SE1NU, @XRichie, @ovca, całą organizację Empire oraz czytelników.

M: Dołączam się do pozdrowień oraz również pozdrawiam! Jest mi niezmiernie Tobie podziękować za możliwość udzielenia wywiadu. Staraj się realizować swoje marzenia serwerowe, jak tylko potrafisz. Do usłyszenia na serwerze!

DliEK43.png

Dziękuję za przeczytanie tego wywiadu! Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach oraz do zostawiania reakcji pod wywiadem!

b3kWvMu.png

Autoryzował: @Blender.

xqdKVWB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin