Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przetarg na logo Jednostki Wodnej SAFD.


PontoniastY.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jesteście pazerni. Loga mi się nie podobają, nie ma wygranego. Miały być ładne a nie skopiowiane i zmieniony napis... Żal mi jest poniektórych.

To rusz du*e, i sam zrób a nie logmistrz się znalazł... żal mi Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej łysy człowieku czy jak cię tam zwą. 

To ch**a robisz przetarg ? Zrób sam a nie pier****sz jakie te loga są złe ! 

Amen

 

Dokładnie...

Wielki ,,miszcz'' który dał ,, Jest to coś na styl wopr lecz nazwa Jednostka Wodna SAFD '' i myśli że mu ktoś zrobi grafikę idealną.

Tak samo jak zamawiałeś u mnie kolego grafikę też dałeś 4 rangi a potem wielce zawiedziony bo sygnaturka ma tylko kilka wyrazów na jakimś tle.

 

Jak to powiedział Frixo - ,,Rusz du**ę i sam zrób''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko skoro robisz przetarg, to może byś napisał - ogłosił kto wygrał, komu się nie udało, a nie ja pisząc "kiedy wyniki", ty stwierdzasz że te loga są ch****e, i o kant pi*d** wsadzić ... 

I jeszcze piszesz że jesteśmy "pazerni"... Nic za darmo. Jak Ci się nie podobają loga, to mogłeś to napisać w inny sposób, a nie "Pazerni, loga są do du*y eluwa" ... Trochę szacunku dla drugiej osoby może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin