Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Drugi aktywny ponton na serwerze


XToleQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie pragnę dodać,że przyjmuje też oferty wymian za coś ciekawego. W poprzednich postach gdzie wystawiałem owy pojazd bardziej poglądowo,oferty sięgały przeciętnie 75-100 Tysięcy +,także fajnie jakby i tutaj takowe wystąpiły,iż aktualnie poważnie myślę o sprzedaży owego pojazdu.

Model: Dinghy ( Ponton )
ID:  17014
Pojemność silnika:  1.6
Przebieg pojazdu:  723km 
Dodatki:  - 
Cena:  Oferty od 0 Pln. Cena Kup Teraz: 120k do ustalenia. A jeszcze dodam,że mogę wymienić za coś dużo droższego i dopłacić,jeśli pojazd mnie zainteresuje :* 
Coś od siebie:  Jest to Ponton na serwerze, Bodajże dostępny i 2 aktywny na ten moment. ( Pierwszy aktywny należy do gracza - YankeeS i ma on ID - 14626 ). Świetna doniczka i zabaweczka zarazem. Zachęcam do składania ofert :* 
SS’y: 

dodam w nastepnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin