Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SPRZEDAM!!! Moją kolekcję pięknych pojazdów. Także pojazdy na unikatowych lampkach oraz unikatowe sztuki w 1 egzemplarzu na lampach. Zapraszam Serdecznie!


NoCo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wystawiam owe pojazdy z racji iż chcę je sprzedać gdyż będę mniej aktywny na serwerze. Jeśli zadowolą mnie jakieś kwoty sprzedam pojazdy, jeśli nie no to zostaną u mnie aż wrócę znów na serwer.

Model: Savanna
ID: 1456
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 17k i rośnie
Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1073), wydech (1132), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 1456 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, klucz, szyby 20%
Cena: -
Coś od siebie: Savanna 1 aktywna na serwerze. Jest to 3 pojazd tej marki na serwerze.

Model: Sultan
ID: 23556
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 9k i rośnie
Dodatki: spoiler (1162), felgi (1078), wydech (1028), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (OOOOOOOO), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 35/75, klucz, szyby 20%
Cena: -
Coś od siebie: Jest to jedyny (jeśli się nie mylę bo sam szukałem i nie tylko ja) Sultan na lampach Herbacianych wraz z dość niskim ID jak na ten model pojazdu.

Model: Jester
ID: 26111
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6k i rośnie
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1084), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Kiss Me), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, klucz, szyby 20%
Cena: -
Coś od siebie: Jeden z dwóch na serwerze Jesterów na lampach Malinowych. Moje oczko w głowie.

Model: Sabre Sport
ID: 32446
Pojemność silnika: 2.4
Przebieg pojazdu: 35k i rośnie
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (sf rare ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, klucz
Cena: -
Coś od siebie: Jedyna na serwerze Sabre 2.4 z lampami Błękitnymi (przez graczy nazywane Indygo) 1 z 3 pojazdów dostępnych dla graczy na tych lampach z czego 2 są tylko aktywne.

Model: Huntley
ID: 40090
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 21k i rośnie
Dodatki: felgi (1078), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( AMBER ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, klucz x2, szyby 20%
Cena: -
Coś od siebie: Piękny Huntley na lampach Bursztynowych. Jedyny Huntek na tych lampach na serwerze.

Model: Blista Compact
ID: 43238
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 3k i rośnie
Dodatki: felgi (1079), wydech (1019), moduł UP3, tablica rejestracyjna (KAPUCINO), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, szyby 20%
Cena: -
Coś od siebie: Moja ukochana Blista aka Kapucino. Piękna Blista na lampach Kawowych. Nic dodać nic ująć.

SSY: Jutro dodam bo teraz czasu nie mam.

Edytowane przez Olof_Majster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kaczorek*ZLN napisał:

blista pyncyndrzynka 150k po ub

 

15 godzin temu, Zakrecony* napisał:

160k blista

 

5 godzin temu, vasion;]] napisał:

161 blista ;))

Blista słabo panowie strasznie. Także czekam na dalsze oferty.

14 godzin temu, H4ZE. napisał:

1.6kk sabre

Dalej także!

32 minuty temu, matvs. napisał:

Za sabre na indygo, mogę zaoferować Sabre 2.4 na rubinach + dopłata, jeśli zainteresowany to napisz na Discord: matvs.#7324 to myślę, że się dogadamy.

Dzięki ale wolę sprzedać z pieniądze ten pojazd za gotówkę jak już. Dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin