Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Administratorem Drasiek


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png

Witam, z tej strony Redaktor Naczelny @Blender. z Redakcji 4Life News. Dzisiaj przedstawie wam wywiad, który przeprowadziłem z Administratorem @Drasiek.
Zapraszam do przeczytania!

zELwXNJ.png

EByGvQ7.gif

zELwXNJ.png

B-Blender.
D-Drasiek

B: Witam, z tej strony Redaktor Naczelny Blender. z Redakcji 4Life News!
D: Witam, czerwony Drasiek z tej strony!
B: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
D: Jasne, z wielką przyjemnością!
B: Więc zacznijmy może od początku, opowiesz nam coś o sobie?
D: Cześć! Mam na imię Dawid. Aktualnie mam 16 lat i pochodzę z województwa mazowieckiego, a dokładnie z Radomia. Na co dzień uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu elektromechanik. Moimi jednym z głównych zainteresowań jest motoryzacja, co widać po wyborze szkoły, również interesuje się sportem, a dokładnie piłką nożną, którą trenuje, takimi mniejszymi zainteresowaniami jest jeszcze informatyka oraz boks/K1. Na co dzień jestem osobą otwartą, miłą, cierpliwą, pracowitą oraz pełna entuzjazmu.
B: Bardzo miło poznać, ale powiesz nam teraz czy pogrywasz w jeszcze jakieś inne gry niż GTA SA?
D: Głównie pogrywam w MTA oraz w ostatnim czasie zacząłem częściej grać w Cs'a czy też w Warzona. Od czasu do czasu zdaży mi się zagrać w Lige, forze horizon 4 lub Euro trucka 2.
B: Możesz nam powiedzieć, jakie są twoje plany na przyszłość?
D: Za bardzo jeszcze nad tym nie myślałem. Może mi się uda rozwinąć karierę w piłce nożnej, kto wie. Na pewno będę chciał podziałać coś z zawodem, jakim jest elektromechanika.
B: Opowiesz swoją historię, jak natrafiłeś na 4Life?
D: Pewnego dnia w wakacje z nudów z kolegą szukaliśmy serwerów "RP" na platformie MTA, chodziliśmy po serwerach i szukaliśmy serwera, który nam najbardziej przypadnie do gustu no i tak natknąłem się wraz z kolegą na 4life.
B: Ile masz obecnie przegranych godzin na serwerze? Czy żałujesz spędzonego czasu na serwerze?
D: Aktualnie posiadam 2650 godzin i 4 minuty, czy żałuje tego czasu? Nie, w żadnym stopniu nie żałuje, poznałem w tym czasie fajne osoby, z którymi do tej pory utrzymuje jakiś kontakt, czy też rozmawiam na serwerowym mumble.
B: Jaki posiadasz majątek na 4Life?
D: Aktualnie Około 1milion
B: Chciałbyś jeszcze coś osiągnąć w kwestii majątku na serwerze?
D: Mam taki mały pomysł na zrobienie sobie kolekcji pojazdów "JDM", czy wyjdzie? Zobaczymy, co czas pokaże.
B: Możesz nam powiedzieć, jak się czujesz z rangą administratora?
D: Jak się czuje? Tak, jak na każdej innej randze w administracji, na której byłem.
B: Jak możesz nam scharakteryzować swoje obowiązki w ekipie serwera?
D: Mówiąc w skrócie, pomaganie graczom na serwerze, wykonywanie swoich obowiązków na forum, np. poprzez regularne sprawdzanie skarg.
B: Możesz nam powiedzieć, jak się czujesz z rangą administratora?
D: Dokładnie ten dzień pamiętam, jakby to było wczoraj. Godzinę przed wynikami powiedziałem na kanale do @Tomeczek.., cytując moje słowa "Ja to chyba nigdy szansy niedostane", po upłynięciu godziny, Tomek powiedział, dostałeś się, od razu mu w to nie uwierzyłem, lecz na kanale zaczęło się zbierać coraz więcej osób i zaczęło mi gratulować, tak samo na discordzie i serwerze.
B: Powiesz nam teraz czy zamierzasz dołączyć do jakiegoś biznesu w najbliższym czasie?
D: Właśnie oczekuje rekrutacji to jednego z biznesów.
B: Czy polecasz frakcje TSA dla każdego gracza serwera?

zELwXNJ.png
LKn2ce5.gif
zELwXNJ.png

D: Pewnie, że tak.
B: Możesz nam coś opowiedzieć o swojej obecnej frakcji?
D: Frakcja, w której jestem, jest idealna dla każdego, można bardzo dobrze zapoznać się z mapą serwera, są świetni ludzi, z którymi można porozmawiać na różne tematy. Tak samo jest z klientami, z którymi można porozmawiać na wiele tematów.
B: Jesteśmy już praktycznie na końcu, chciałbyś kogoś pozdrowić z tego miejsca?
D: Wszystkich czytających wywiad, administracje, frakcję TSA oraz @Ven33r. @DanielRB @Patrykk. @Verago. @LuKi16 @Wiesi3k. @Adikooo @DeWKOng98 @merat @xDeynNx @KropsoN @Nudzio.@Maciek. @darkmon @.Nati  i oczywiście Ciebie.
B: Jak zawsze dołączam się do pozdrowień i  dziękuje Ci za odpowiedzenie mi na pytania do tego wywiadu.
D: To ja tobie dziękuje!

zELwXNJ.png

Xs5bvJr.png

flvn7IF.png

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin