Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika I_Was_There, oskarżony przez PanKierowniK.


PanKierowniK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PanKierowniK
Nick osoby oskarżonej:  I_Was_There
Powód napisania skargi: Zostawiłem na poboczu pojazd, gdy do niego wróciłem miał już blokadę na koło i nikogo wokół nie było dopiero po jakimś czasie oskarżony przyjechał i zabrał samochód mimo że w nim siedziałem. Nie wspomnę nawet o zerowej akcji RP, Według mnie nie było na tyle to miejsce zatłoczone aby istniał problem w wykonaniu tego. Pracownik wziął pojazd po prostu  "uciekając" z nim.
Dowody: 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @PanKierowniK

Zacznę od tego, że podjechałem od strony wjazdu na giełdę i tam pozostawiłem lawetę, po czym sprawdzałem parking płatny, który znajduje się tuż obok i wychodząc z terenu parkingu zauważyłem w oddali twój pojazd, który był niepoprawnie zaparkowany. Dowody: https://imgur.com/a/aA5bcHJ Podszedłem do twojego pojazdu i zgodnie z wytycznymi założyłem blokadę na koło i udałem się do lawety w celu podjechania i zabrania twojego pojazdu bez RP, ponieważ było to miejsce zatłoczone. Jako że siedziałeś w pojeździe to nawet na nagraniu widać, że prosiłem cię o opuszczenie pojazdu co zrobiłeś przed napisaniem mojej wiadomości, a to, że postanowiłeś wsiąść, gdy już wciągałem pojazd na lawetę to nie mój problem. Dodam, że miałeś w tym czasie nałożona kare mute dlatego odjechałem.

Pozdrawiam Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka @I_Was_There

Podszedłeś założyłeś blokadę na koło, pozostawiłeś pojazd i przyjechałeś lawetą dopiero po chwili, zabrać go ignorując mnie. Zero próby dogadania się, a to że miałem kare mute nie zwalnia cię z tego że mogłeś spróbować, Zawsze może do Ciebie napisać ktoś inny niż ja na pw. Nie gram sam więc byś dostał wiadomość zwrotną od mojego przyjaciela w ciągu kilku sekund, ale po co próbować nie? Zawsze jest jeszcze forum discord oraz mumble ;).  Co do akcji RP nie widzę przeszkód było wystarczająco miejsca nikomu byś nie przeszkadzał na chodniku a ponadto trwał mały ruch, ale to niech już oceni twój zarząd. Zabrałeś mi go sprzed nosa i chciałeś jak najszybciej go zabrać na PP, szkoda albowiem nie wpływa to pozytywnie na opinie frakcji, jeżeli zależy wam tylko na jak największej liczbie aut na parkingu policyjnym a nie roleplayu przyjemnym graniu i dawania przykładu innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanKierowniK nie jest obowiązkiem pracownika, by musieć na siłę dogadywać się z graczem, w dodatku kiedy posiada on nałożoną karę mute to już w ogóle jest absurd.

Wrócę jednak do tematu RP, jako jedyna rzecz czego tutaj zabrakło to właśnie akcji Role-Play. @I_Was_There, miejsca było sporo, nie przeszkadzałeś nikomu, nie można było tego zdefiniować jako miejsce zatłoczone, bo tłoku wokół Ciebie nie było, więc dlaczego nie odegrałeś akcji RP?

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tłok" to sytuacja, kiedy jest sporo graczy wokół nas i my naszymi działaniami możemy po prostu utrudniać przejazd lub przeszkadzać. W takich sytuacjach można wziąć pojazd bez RP, natomiast Ty miejsca miałeś sporo, tłoku wokół Ciebie nie było, no i właściwie to teren giełdy znajduje się za ogrodzeniem, ty byłeś po prostu na ulicy obok.

Należało wykonać akcję holowania pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin