Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na .Inaf


jacek04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: jacek04
Nick osoby oskarżonej: @.Inaf

Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdu na parking policyjny za nie odpowiedni powód i nadanie zbyt wysokiej kwoty wyciągnięcia pojazdu.
Dowody: https://imgur.com/ETBfqQm

Edytowane przez jacek04
poprawka mojego nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, z tej strony Adept .Inaf z San Andreas Road Assistance. Zabrałem Twój pojazd, gdyż stał on nieprawidłowo zaparkowany oraz był nieopłacony na parkingu płatnym. Sądzę, że zrozumiesz ;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D
 

Spoiler

yl2YNLQ.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec skargę napisałem z tego powodu iż stałem za ta giełdą do 250k, ponieważ pewien gracz mnie staranował i powiedział, że jak tam pojadę to mi zapłaci po czym uciekł, ja stałem ta z pojazdem i napisałem reporta na tego gracza lecz po upłynięciu kilku minut dostałem crasha, po czym próbowałem wejść na serwer lecz jak dołączyłem ponownie chciałem zespawnować się w ostatniej pozycji lecz zespawnowało mnie w sf i dostałem ponownego crasha więc ktoś go musiał przepchnąć, więc myślę, że nie powinienem ponosić tych kosztów.

Edytowane przez jacek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek04 napisał:

A wiec skargę napisałem z tego powodu iż stałem za ta giełdą do 250k, ponieważ pewien gracz mnie staranował i powiedział, że jak tam pojadę to mi zapłaci po czym uciekł, ja stałem ta z pojazdem i napisałem reporta na tego gracza lecz po upłynięciu kilku minut dostałem crasha, po czym próbowałem wejść na serwer lecz jak dołączyłem ponownie chciałem zespawnować się w ostatniej pozycji lecz zespawnowało mnie w sf i dostałem ponownego crasha więc ktoś go musiał przepchnąć, więc myślę, że nie powinienem ponosić tych kosztów.

Przykro mi, miałem obowiązek zabrania pojazdu, stał on nieodpowiednio oraz nie był opłacony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek04 napisał:

Ale ja tu teraz jestem poszkodowany, ponieważ nie popełniłem tego wykroczenia, a i tak musiałem zapłacić by móc użytkować pojazd.

Skąd mogłem wiedzieć o tym ze dostałeś 2 razy crasha? Na ss widać ze pojazd stał tam powyżej 1h więc miałem obowiązek go zabrać. Czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik nie zrobił nic źle i jeżeli miałby zwrócić Tobie kwotę wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego to wtedy on byłby poszkodowany.

Nie da się tego inaczej nazwać niż po prostu pech, bo skoro wyrzuciło Cię z gry dwa razy pod rząd w sytuacji kiedy bardzo starałeś się wejść to trochę pechowa sytuacja, ale niestety wynika ona bardziej z Twoich problemów sprzętowych.

Jeżeli miałbyś ręczny, to pojazd byłby nie do ruszenia, bo nawet jeżeli ktoś chciałby faktycznie ten pojazd przepchnąć, to by już nie mógł tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin