Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Skrypt] Schowek pojazdu SARA


W0lfr4m.kz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam.

Dzisiaj przychodzę do was ze skryptem na schowek pojazdu SARA.

Jest on o tyle ciekawy że wyręcza pracownika we wielu rzeczach.

https://imgur.com/a/xLHvxFA

No to pokrótce  wyjaśnię co i jak.

- Schowek można otworzyć tylko i wyłącznie wtedy kiedy stoimy mniej więcej w połowie lawety,

- Opcja włącz/wyłącz wyciągarkę uruchamia mechaniczny dźwięk w okolicach owej wyciągarki (za kabiną), pracuje nad efektem wizualnym powolnego wciągania pojazdu na lawetę (może kiedyś go skończę)

- Opcja Wyjmij/schowaj najazdy zostanie poprawiona.Zapomniałem że jest to checkbox a nie button i nie muszę pisać tak samo jak w przypadku wyciągarki ("Wł/wył") ,ale sama opcja działa,

- W rozwijanej liście na samej górze panelu znajdują się przykładowe elementy jakie można tam umieścić,

- Checkbox "Używaj komend RP" wyręcza pracownika z odgrywania akcji,np /me ze schowka wyjmuje miotłe,w tym skrypcie dzieje się to w pełni automatycznie.

Planuje zrobić to w ładniej grafice,ale jak na razie nie mam czasu więc zostawiam tak jak jest.

Bardzo prosty skrypt zrobiony tak na prawdę z nudów,dajcie znać co myślicie :).

PS; Jest to mój pierwszy skrypt zrobiony z pomocą guieditora.

 

 

 

 

Edytowane przez Broszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin