Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

3 PIEKNE POJAZDY W TYM SABERKA NA UNIKACIORACH


jawbdi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  manana
ID:  80017
Pojemność silnika:  1.6
Przebieg pojazdu:  cygfanowy
Dodatki: felgi (1076), wydech (1020), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena:  Tylko wymiana na inną manankę na innych lampach i up3 
Coś od siebie:  -
SS’y:  na dole 

Model:  sabre
ID:  15931
Pojemność silnika:  1.8
Przebieg pojazdu:  7k
Dodatki: felgi (1078), moduł UP3, tablica rejestracyjna (C1 PINKY), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena:  Bez up3 miałem offke 400k. pojazd jest wystawiany raczej poglądowo 
Coś od siebie:  licznik fuksja, lampeczki jagody. Z tego co wiem te lampki ma tylko 12 aut, ale nie dam sobie reki uciąć 
SS’y:  na dole 

Model:  solair
ID:  22126
Pojemność silnika:  1.6
Przebieg pojazdu:  3k
Dodatki: fele, up1, up3
Cena:  offki
Coś od siebie:  spoko solair ni 
SS’y:  na dole 

YR8GSQf.png

Edytowane przez jawbdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MajChatu napisał:

Manana dam 100k, od kogo to 400k?

jak pisałem mananka tylko w wymianie, a offka była jakoś 1 msc temu może 2 od gracza NIEZNAJOMY czy cos takiego, nie potrafię go znaleźć, dostałem tą ofertę w grze, wiec niestety nie mogę tego udowodnić w żaden sposób, jedynie jakoś przez administracje chyba wiec dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jawbdi napisał:

jak pisałem mananka tylko w wymianie, a offka była jakoś 1 msc temu może 2 od gracza NIEZNAJOMY czy cos takiego, nie potrafię go znaleźć, dostałem tą ofertę w grze, wiec niestety nie mogę tego udowodnić w żaden sposób, jedynie jakoś przez administracje chyba wiec dalej 

NIEZNAJOMY to mój nick, zmieniłem także cofam oferte do 300k w tamtym okresie bardzo ją chciałem,lecz ty nawet za 400k nue chciałeś sprzedać

Edytowane przez MajChatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin