Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

2 furki, małe unikaty


qu.bus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Broadway
ID: 4622
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 35k
Dodatki:  felgi (1097), wydech (1043), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (lv 4622), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: ofki +450k
Coś od siebie: super fura dla alfonsa, 6 broadway z 16, 4 aktywny
SS’y: https://imgur.com/KvQ6d1t

Model: Primo
ID: 24063
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 2.7k
Dodatki:  felgi (1084), wydech (1019), tablica rejestracyjna (FAKE RS2), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), szyby 20%
Cena: ofki 180k+
Coś od siebie: primo na niedostępnych w kompo lampach, unikatach. Nazwa lamp - granatowe.
SS’y: https://imgur.com/P2QXuCO

Edytowane przez qubusixuwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, qubusixuwa. napisał:

Model: Broadway
ID: 4622
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 35k
Dodatki:  felgi (1097), wydech (1043), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (lv 4622), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: ofki +450k
Coś od siebie: super fura dla alfonsa, 6 broadway z 16, 4 aktywny
SS’y: https://imgur.com/KvQ6d1t

Model: Primo
ID: 24063
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 2.7k
Dodatki:  felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (FAKE RS2), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), szyby 20%
Cena: ofki 250k+
Coś od siebie: primo na niedostępnych w kompo lampach, unikatach. Nazwa lamp - granatowe.
SS’y: https://imgur.com/P2QXuCO

nie, żebym chciał się wtrącić, ale specjalnie sprawdzałem są w kompo granatowe są  więc coś nawzwa ci sie pomyliła bo ja słyszałem, że ten primosz jest na navy blue a licznik ma granatowy ///// zeby nie było 100k ps za niego zeby pkt nie było

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Razlov napisał:

nie, żebym chciał się wtrącić, ale specjalnie sprawdzałem są w kompo granatowe są  więc coś nawzwa ci sie pomyliła bo ja słyszałem, że ten primosz jest na navy blue a licznik ma granatowy ///// zeby nie było 100k ps za niego zeby pkt nie było

RGB lamp to 0 0 128 ( [2021-03-29 17:39:53] [Output] : Gracusek [388]: Kolor lamp pojazdu: R: 0 G: 0 B: 128 ), rgb licznika to 0 0 116. Według poradnika dot. lamp dostępnych na serwerze obydwa rgb są pod nazwą Granatowe. Lampki/licznik obecnie dostępne w kompo mają rgb  0 0 116.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin