Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S2 czy tam S4, nie wiem.


Vin_TDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przyszła pora na mnie aby zrobić sobie odpoczynek od serwera na jakiś czas, niestety wypalił mnie ten serwer całkowicie, być może czasem będę wbijał, sprawdzać nowe rzeczy. Może jakoś bardzo znany na serwerze nie jestem, lecz poznałem na serwerze osoby z którymi czas mi fajnie mijał, jak na około 1700 godzin majątek 1.1kk to mało, ale bardziej chciałem dobrze się tutaj bawić, niż mieć duży majątek, a to co chciałem już osiągnąłem. O to osoby z którymi dobrze wspominam różne akcje:
 

@Prezes^ - To jako ciebie poznałem jako pierwszy na serwerze, w dawnej upadłej już organizacji.

@Fl0dy. - Dodałeś mnie do organizacji z której odszedłem po jakimś czasie i wróciłem ponownie, wtedy postarałem się o VL. Dbaj o tą organizację bardziej, gdyby nie pewne osoby, bym został.

@CzlowiekWidmo - Pomagałeś mi gdy starałem się o vl, podmian kilka też zrobiłem do filmów.

@KODIINC* - Poznaliśmy się w sumie przypadkiem, lecz nie żałuje, masa godzin przegadanych, odwalanie, drifty itp. Dbaj o tego Senta i nie sprzedawaj aut często. Wbijaj w wakacje.

@Kaletson - Pamiętam jak czekałeś kilka dni ze sprzedaniem Blisty, później nawet handel zaczął Ci iść, też dzięki za przegadane godziny i odwalanko.

@Dodo_v8, @Siudmek777 - Poznaliśmy się gdy byliśmy w SARA, latanie po dachach, odwalanko i prawko 5 dni xD.

@Bambo* - Byliśmy w tej samej akademii SARA, kilka miesięcy siedziałeś na tej samej randze.

@Pat4ygg* - Poznałem przez @Bambo* i nawet spoko jesteś. Wpadnę w wakacje.

@Alex. - Również poznaliśmy się w organizacji, później były przeróżne ssy aut. Pomagaj w org i trzymaj Boba. Jakieś podmiany Ci tam ogarnę majster.

@[BOT]WhiteShadow- Ten co mówił że nie sprzeda nigdy ale i tak sprzedał kilka dni później xD, w sumie też jakieś fajne akcje tam były.

@PanS- Przez ostatnie kilka miesięcy gadaliśmy trochę na dsc, odwalanko. Też dbaj o organizację.

@macieg185 - Kup w końcu te Elegy.

@quizzicalboi.gg - Też coś tam gadaliśmy na dsc.

@AlpakiGTR - Odwalanko Admiralem.

@BidoN - Na szczęście posłuchałeś i wywaliłeś tą "ławeczkę" z Elegy, najeździłem nią ponad 25k km, driftowałem też sporo.

@Pjot3req - Powodzenia w tym SARA, szkoleniowcu.

@jestemkotem - Akcje na DM

@Ukiiii - Sandking i te sprawy, Rocket League Longami i Sweeperami.

Wymieniłem te ważniejsze osoby, z którymi pamiętam jakieś ciekawe momenty, jeśli o kimś zapomniałem no to przepraszam, lecz z dużą ilością osób świetnie się bawiłem tutaj.

Administracji i pozostałym graczom życzę, abyście osiągnęli, to co chcecie zdobyć tutaj na serwerze.

Trzymajcie się.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin