Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

elegy 1745 id


.Nati
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NewCygan* napisał:

nie musi jesli mu sie nie spodoba :O 1,5 po selu :3

Licytacja – rodzaj publicznej sprzedaży, w której nabywcą zostaje osoba lub podmiot prawny, która zadeklaruje najwyższą kwotę. Licytacja zawsze odbywa się "w górę" poprzez postąpienie. Mechanizm ten wykorzystuje się najczęściej podczas różnego rodzaju aukcji, których celem jest sprzedaż przedmiotu.

Co do oferty: 1.53kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nubax napisał:

To było napisać. 

1.531kk ps

 

2 godziny temu, Ciastkowy* napisał:

Licytacja – rodzaj publicznej sprzedaży, w której nabywcą zostaje osoba lub podmiot prawny, która zadeklaruje najwyższą kwotę. Licytacja zawsze odbywa się "w górę" poprzez postąpienie. Mechanizm ten wykorzystuje się najczęściej podczas różnego rodzaju aukcji, których celem jest sprzedaż przedmiotu.

Co do oferty: 1.53kk

1.55kk i już się tak nie pultajcie za użycie nieodpowiedniego tytułu. Miała prawo popełnić błąd,źle dobrać słowo do kontekstu postu. Skoro poprawiła post i wprost pisze,że tylko sprawdza offki to nwm po co w to brniecie. Chęc ewentualnego zarobku czy pozyskania tego pojazdu jest,aż tak duża,że nieudolnie próbujecie ją zmusić do sprzedaży? Czy tak po prostu pajacujecie 4fun,bo szczerze mnie to zastanawia,czy wy to serio czy wam się po prostu nudzi. Btw pamiętajcie,że to tylko piksele,a ta gra to nie życie mimo,że serwer ma life w nazwie, także trochę dystansu i się nie zatraćcie w tym wszystkim,bo mam wrażenie, że niektórym ta gra zbyt siada na banie.  Pozdrawiam cieplutko ;)

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adus12135 napisał:

 

1.55kk i już się tak nie pultajcie za użycie nieodpowiedniego tytułu. Miała prawo popełnić błąd,źle dobrać słowo do kontekstu postu. Skoro poprawiła post i wprost pisze,że tylko sprawdza offki to nwm po co w to brniecie. Chęc ewentualnego zarobku czy pozyskania tego pojazdu jest,aż tak duża,że nieudolnie próbujecie ją zmusić do sprzedaży? Czy tak po prostu pajacujecie 4fun,bo szczerze mnie to zastanawia,czy wy to serio czy wam się po prostu nudzi. Btw pamiętajcie,że to tylko piksele,a ta gra to nie życie mimo,że serwer ma life w nazwie, także trochę dystansu i się nie zatraćcie w tym wszystkim,bo mam wrażenie, że niektórym ta gra zbyt siada na banie.  Pozdrawiam cieplutko ;)

Ale ja nie mam żadnego problemu, po prostu się robi zbędna dyskusja pomiędzy @Nubax, a @NewCygan*, więc wolałem wkleić definicje z internetu i zaprzestać tą zbędną dyskusje.

@.Nati Może robić co tylko chce, to jej pojazd i może go wcale nie sprzedawać. Mi nie zależy na jego pozyskaniu. A co do ciebie @adus12135 to tak jak napisałeś, to tylko gra, ale nie mam zamiaru patrzeć jak tutaj się robi off-topic. 

Żeby nie było, że wypowiadam się, a nie składam żadnej propozycji - 1.56kk.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin