Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@LOCK


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Adamox10 napisał:

@Ciastkowy* to nie są Bursztyny są to złociste lampy RGB - 255,193,37, a Bursztyny mają 255,191,0 jak dobrze pamiętam więc to nie są bursztyny. 
1.6kk po sellu

Są to lampy bursztynowe, a nie żadne złociste. Lampy są bursztynowe, a licznik złocisty. Proszę nie robić żadnego off-topicu, więc oferujcie, ale bez żadnych zbędnych dyskusji. Co do tematu to zawiera w 100% prawdę.

Co do oferty: Słabo i to bardzo, kilka miesięcy temu sprzedałem ten pojazd za ponad 2.3kk - mogę podesłać SS’y w prywatnej wiadomości. 

Co do lamp: R: 255 G: 191 B:0 - są to bursztyny i proszę dalej nie prowadzić tej zbędnej dyskusji.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: Super GT (506) + dopłata do dogadania 
ID: 15410
Pojemność silnika: 2.2
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SL0NECK0), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Backi 90/50 2 kluczyki dod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, peWNTuwoey*cvt napisał:

1.7kk ps

Nie zadowalają mnie takie oferty. Tak jak napisałem pod koniec tematu - żadna z ofert mnie nie zaciekawi, to pojazd wystawie ponownie, ale dopiero za kilka miesięcy. 

29 minut temu, 16cmv napisał:

Model: Super GT (506) + dopłata do dogadania 
ID: 15410
Pojemność silnika: 2.2
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SL0NECK0), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Backi 90/50 2 kluczyki dod

Nie interesują mnie takie pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin