Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem MaciekMaster


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

FxgnDwG.png
Witam, z tej strony Redaktor Sheeker z Redakcji 4Life News.
Dziś zapraszam was serdecznie do wywiadu z  @MaciekMaster

GFwEpnU.png
S2s0a8Z.gif

 

S - Sheeker
M - MaciekMaster

S: Witam, z tej strony Redaktor Sheeker z Redakcji 4 Life News. Czy zechciałby Pan udzielić mi wywiadu?
M: Witam bardzo serdecznie. Oczywiście bez jakiegokolwiek problemu i z ogromną chęcią odpowiem na Twoje pytania.

S: Świetnie! Zacznijmy standardowo, mógłbyś opowiedzieć nam coś o sobie?
M: No to jak ciężko się nie domyślić po nicku mam na imię Maciek i w tym roku wskoczy niestety już dwójka z przodu, bo kończę w maju 20 lat. Jestem na pierwszym roku studiów, znajduje się na profesji Ekonomii Menadżerskiej co, jest poniekąd bardzo interesujące. Myślałem również nad służbą mundurową, ale to jeszcze zobaczę jak życie, się potoczy, bo w trakcie życia można wszystko zmienić. Do moich zainteresowań należy oczywiście sport ( przed zamknięciem siłowni trenowałem 5 razy w tygodniu), w ciepłe pory roku wpada również rower. Uwielbiam również jeździć samochodem, podróżowanie+ jazda samochodem to jest to, czego nigdy w życiu nie odstawię, sprawia mi to mega frajdę. Oczywiście nie zapomnijmy również o imprezach, a sezon takowych się zaczyna, mam nadzieję, że nasz ,, wspaniały" rząd odpuści trochę w wakacje i okres ciepła i otworzy puby, restauracje oraz kluby.

S: Przejdźmy zatem do pytań dotyczących serwera. Jak zacząłeś rozgrywkę na serwerze i co Cię do tego skłoniło?
M: Kiedyś często graliśmy ze znajomymi na serwerach MTA, ale Namik209, który również obok mnie mieszkał, powiedział mi o serwerze 4life i wtedy jakieś zarobki X2 były itp., więc mówię sobie, że wejdę i spróbuje. Na początku jakoś mnie nie pociągnął ten serwer do siebie, nie widziałem nic interesującego, ale z czasem jakoś nabrałem chęci i zacząłem swoją dłuższą przygodę.

S: Posiadasz jakieś marzenia serwerowe? Jeżeli tak, to jakie?
M: Nie, nie posiadam jakichkolwiek marzeń serwerowych. Uważam, że marzenia powinno się mieć i je spełniać w życiu realnym, rzeczywistym, ale na grze nie można takich rzeczy pokładać. Oczywiście w młodszym wieku tak jest np. ,, posiadanie turismo czy infernusa", ale z wiekiem około 16-17 lat dociera, że to jest tylko gra i trzeba skupić się na życiu, dlatego pamiętajcie ,, SPEŁNIAJCIE SWOJE MARZENIA, JAKIE SOBIE OBIERZECIE".

S: W pełni się z Tobą zgadzam. Grasz w jakieś inne gry oprócz MTA?
M: Tak, gram jeszcze w FIFE 21 na PC ( Zapraszam na sparing jak ktoś chętny ).

S: Ile przegrałeś godzin na serwerze i jaki majątek zgromadziłeś?
M: Przyznam się, że nawet nie wiem ile godzin przegrałem na serwerze, ale po sprawdzeniu ujrzałem liczbę 3380h ( kawał dobrych dni, jak i nie miesięcy ). Majątek uzbierałem Infernusa 2.2, który uważam za jeden z ładniejszych na serwerze i z najbogatszym wyposażeniem, dużo osób pisało czy sprzedam go, może taki moment w końcu nadejdzie no i dochodzi gotówka jeszcze 1.800.000 PLN. Uważam, że to taki normalny majątek, jak na taki czas grania.

S: Całkiem spory ten majątek. Nie żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
M: Czy ja wiem czy taki duży, jak ostatnio widziałem, że licytowali coś na scenie za 14kk to się za głowę złapałem . Nie, nie żałuję czasu spędzonego na serwerze. Zabiłem tutaj dużo czasu, w którym nie miałbym co robić, poznałem tu również bardzo dużo osób, z którymi miałem fajny kontakt, grałem z przyjaciółmi, a nawet z rodziną . Niektórzy będą wiedzieli o co chodzi z rodziną.

S: Od dłuższego czasu na serwerze obejmujesz rangę Supporta. Jak się poczułeś, gdy ujrzałeś swój nick na liście osób, które się dostały? Mógłbyś napisać coś o swoich obowiązkach?
M: Szczerze, byłem wtedy na melanżu na działeczce, no i wtedy akurat był ze mną kuzyniak Jojtek01, który dostał się rekrutacje wcześniej albo dwie, nie pamiętam dokładnie, no i ucieszyliśmy się i tyle, pamiętam, że osoby, które mnie znały, gratulowały mi. Obowiązki, jakie posiadam to przede wszystkim norma reportów o, której nie mogę informować, ogólnie muszę sumiennie i rzetelnie wykonywać reporty i to wszystko.

S: Mógłbyś napisać coś o swojej organizacji Liderzy, w której się znajdujesz?
M: Ciężko mi coś dużo powiedzieć, bo dopiero co dołączyłem, ale widzę tutaj mega zgraną ekipę, każdy ma do siebie szacuneczek, nie ma żadnych konfliktów, ani spin, naprawdę mega mi się podoba.

GFwEpnU.png
q7snT5Q.jpg
GFwEpnU.png

 

S: Rozumiem. Wspomniałeś wyżej, że interesujesz się również służbami mundurowymi. Należałeś do jakiejś frakcji na serwerze lub masz w planach napisać podanie do jednej z nich?
M: Tak, byłem w SAPD kiedyś i jeżeli służbą mundurową nazwiemy również SAMD, to też byłem w przysłowiowych ,,medykach".

S: Zbliżamy się już do końca wywiadu, chciałbyś może kogoś pozdrowić?
M: Pozdrawiam wszystkie osoby bardzo serdecznie, które czytają ten wywiad. Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was.

S: Również przyłączam się do pozdrowień i dziękuje Ci za udzielenie mi wywiadu.
M: Nie ma problemu i również dziękuję za super wywiad. Naprawdę bardzo interesujące pytania i rób to co, robisz, bo dobrze ci to wychodzi Sheeker.

GFwEpnU.png

CJpKAku.png

Autoryzował: @Blender.

FxgnDwG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin