Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Buffalo 2.2 - niskie ID/ładne lampy oraz licznik.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Buffalo
ID: 803
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 1300 km.
Dodatki: FT bez instalacji nitro. Lampy/licznik - ███
Cena: Czekam na jakieś oferty, ale nie ukrywam, że jeśli nie będzie żadnej ciekawej, to pojazdu nie sprzedam, ponieważ sporo w nim zamontowałem i trochę mnie kosztował.
Coś od siebie: Bardzo ładne Buffalo z niskim ID - 803. Szczerze mówiąc, to ten pojazd zrobiłem w pewnym stopniu samemu, ponieważ zmieniłem lampy/licznik, zmieniłem baki (były 35/50, a teraz są 90/75), zamontowałem atrapę, klucz oraz UP4, więc jeśli oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.
SS’y: <KLIK>

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adamox10 napisał:

Fajny buffek ciastek ty czasami tych lamp nie zmieniałeś z szkarłatnych? - 1kk :) 

Tak, zmieniałem. Napisałem nawet o tym w ”Coś od siebie” Lepsza oferta od poprzedniej, ale jeszcze brakuje do sprzedaży.

1 minutę temu, BidoN napisał:

1kk

Prosiłbym o oferowanie więcej niż poprzednie osoby, a nie tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin