Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[LICYTACJA] Baza pod organizacje, Redsands East - Las Venturas, jedna z lepszych lokalizacji! Miejsca na około 50 pojazdów! Za tyle ile wylicytujesz, to za tyle kupisz - wejdź, zalicytuj, wygraj.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Budynek
ID nieruchomości: 619
Cena za dobę: 240 PLN
Lokalizacja: Redsands East, Las Venturas
Cena: Licytacja, cena wywoławcza 400 000 PLN; Minimalne przebicie 5 000 PLN
Coś od siebie: Na aukcje wystawiam swoją starą posiadłość, która miała służyć jako miejsce przetrzymywania mojej kolekcji, ale niestety plany się zmieniły i muszę ją sprzedać. Ogólnie powiem tak, jedna z lepszych lokalizacji, miejsca na około 50 pojazdów. Za samą nieruchomość dałem ponad 580 000 PLN + ją opłacałem, ale teraz nie ukrywam, że chciałbym uzyskać jakąkolwiek kwotę, ponieważ już mi jest do niczego nie potrzebna. Idealnie nadaje się na bazę jakieś organizacji bądź jak ktoś ma większą kolekcje pojazdów, to również idealnie się nadaje. Powiem tak; za tyle ile wylicytujesz, to za tyle kupisz. Licytacja kończy się 1 maja br. roku o godzinie 15:00. Zapraszam Wszystkich do licytacji, bo naprawdę warto, a lokalizacja mówi sama za siebie B).

s4Rcc3T.jpg

X99VQoZ.jpg

nusfMOy.jpg

gYLSIA5.jpg

2PEVWce.jpg

BRquYYZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin