Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Budowlanym Kapusta*


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vVH4Yr4.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Dzisiaj chciałbym Was bardzo serdecznie zaprosić na wywiad z Budowlanym @Kapusta*.

Zapraszam do czytania!

qXdVLDL.png
O9f8gFx.jpg
qXdVLDL.png

Legenda:

M - MateuszXQ
K - Kapusta*

qXdVLDL.png

M: Witam, z tej strony Starszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
K: Witam, z tej strony Budowlany Kapusta* z San Andreas Road Assistance.

M: Czy jesteś chętny udzielić mi wywiadu?
K: Jasne! Z wielką przyjemnością.

M: Świetnie, dziękuję! Myślę, że czas zacząć. Jak to w zwyczaju bywa, opowiedz na sam początek coś o sobie.
K: Mam na imię Szymon, chodzę obecnie do 2 klasy liceum na profilu teatralno-filmowym. Aktualnie mam 16 lat, lecz już w czerwcu kończę 17. W wolnej chwili słucham muzyki, lubię pograć w różne gry, zaczynając od MilSimów, kończąc na grach typu arcade, ewentualnie poleżę sobie na łóżku, poprzeglądam Facebooka i Instagrama. Jestem zazwyczaj osobą spokojną i neutralną do prawie każdego, lubię poznawać nowych ludzi, mimo tego, że jestem trochę nadal nieśmiały.

M: Rozumiem. Wyżej wspomniałeś, że uczęszczasz do klasy licealnej na profil teatralno-filmowy. Wiążesz z tym kierunkiem jakąś przyszłość?
K: Z tym wiąże się śmieszna historia, bo tak naprawdę się dowiedziałem, że to profil teatralno-filmowy, jak podpisywałem papiery w szkole. Wybierałem klasy byle jak, nie patrząc wcale o tym, na jakim kierunku są.

M: Przejdźmy dalej. Co robisz w wolnej chwili w życiu realnym, gdy masz czas?
K: Jeżeli ktoś jest chętny na zdjęcia, to polecę na sesję, co się bardzo często zdarza. Wiadomo, sezon motoryzacyjny już się prawie zaczął, projekty po wyjeżdżały z garażu i ludzie chcą fotek. Czasem sobie wyjdę ze znajomym na miasto, ale aktualnie co 2 minuty pogoda jest inna i bardzo rzadko się zdarzają takie wyjścia. Dlatego najczęściej po prostu go biorę na sesje ze mną, żeby miał okazję fajnymi furkami się przejechać. Jak bardzo się nudzę, to po prostu idę spać.

M: Ciekawe! Przejdźmy teraz na Twoje życie wirtualne. Grasz jeszcze w jakieś gry, oprócz MTA?
K: Aktualnie ogrywam sobie Squad i od czasu do czasu Assetto Corsa lub BeamNG. Czekam również na premierę Days Gone z niecierpliwością, preorder zakupiony, więc myślę, że szykują się długie godziny w tej grze. Nie mam jakoś dużej ilości gier, którą aktualnie ogrywam, a mimo setek gier, które posiadam, to i tak mówię non stop, że nie mam w co grać.

M: Przejdźmy teraz na grę MTA. Pogrywasz jeszcze na jakiś serwerach w tej grze?
K: Gram tylko na serwerze 4Life. Nie lubię zmieniać serwerów i zaczynać od nowa, kiedy jestem na jednym, na którym się jakoś rozwinąłem.

M: I tym o to akcentem myślę, że pozostaniemy na serwerze 4Life! Opowiedz nam, jak rozpoczęła się Twoja rozgrywka na tym serwerze.
K: Swoją przygodę z 4Life rozpocząłem w sierpniu 2019 roku. Nienawidziłem wtedy serwerów RP/RPG, ponieważ nie lubiłem na coś zarabiać i głównie grałem na serwerach, gdzie można było sobie zrespić samochód, lecz namówił mnie znajomy, żeby tam wejść i zagrać. Na początku znajomy zawiózł mnie do magazynu, posiedziałem na magazynie, ponosiłem paczki, lecz nie zostałem wtedy na tym serwerze długo, ponieważ nudziła mnie praca na magazynie. Powrót na 4Life zrobiłem jakoś na początku 2020 roku, wiadomo sytuacja z pandemią, to się ze znajomymi nudziliśmy. Znajomy wpadł na pomysł, żeby zagrać w MTA. No i od tamtego pomysłu zaczęło się codzienne granie na 4Life, potem dołączyło kilku znajomych i mieliśmy dosyć sporą ekipę do gry. Aktualnie kilka znajomych rzadko wchodzi na serwer, bo zrobili sobie przerwę, ale myślę, że jeszcze zagramy w dużym składzie.

M: Wyżej wspomniałeś, że dołączyłeś na serwer w sierpniu 2019 roku. Ile przegrałeś na ten moment godzin oraz ile wynosi Twój majątek?
K: Obecnie mam 1026 godzin na serwerze i mój majątek wynosi tylko około 400 tysięcy. Liczba może nie powala, ale aktualnie zbieram na jakiś porządny samochód w końcu.

M: Nie żałujesz swoich godzin przegranych na serwerze?
K: Mimo wszystko trochę tak. Jak patrzę na ilość godzin, którą zrobiłem na serwerze, to jestem prawie zawsze zdziwiony, że tyle godzin mam zrobione. Myślę sobie, że przez te 1026 godzin mogłem zrobić coś bardziej pożytecznego niż siedzenie przed kompem i granie na serwerze. W jakimś stopniu nie żałuję, bo przez te 1026 godzin poznałem wiele fajnych osób, było dużo śmiesznych akcji, były złe chwile. No na pewno przez ten cały czas wydarzyło się dużo rzeczy, których raczej nie zapomnę przez dłuższy czas mojego życia.

M: Świetnie! Zdradziłbyś nam, skąd wziął się pomysł na nick, pod którym obecnie grasz?
K: Zapewne duża część osób zna filmik gdzie gościu beatboxował i pojawił się tam fragment „Po co Ci Kapusta". Moja pierwsza ekipa praktycznie non stop to gadała, więc zdecydowałem, że ustawię nick Kapusta. I tak od 6 lat mam ten sam nick i nie planuję go nawet zmieniać.

M: Wiadomo nam, że znajdujesz się w organizacji MidNight Club. Opowiesz nam coś o niej?
K: Jest to organizacja, którą stworzyliśmy ze znajomymi z 2/3 miesiące temu, niestety nie pamiętam dokładnie. Plany na jej stworzenie pojawiły się już jakoś od czasu, kiedy zaczęliśmy znów grać na 4Life w 2020 roku, lecz był problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości członków. Organizacja nie będzie miała rekrutacji, ponieważ jest ona dla znajomych, którym ufamy.

M: Rozumiem. Jaka jest atmosfera z twojego punktu widzenia w tej organizacji?
K: Atmosfera w organizacji jest bardzo luźna, nikt nic do siebie nie ma i rzadko zdarzają się kłótnie. Oczywiście mimo luźnej atmosfery, są surowe kary, żeby zmniejszyć ilość, które są w organizacji tylko po to, aby odwalać i żeby po prostu wszystko stało na bazie tak jak zawsze stoi, a nam bardzo na tym zależy.

M: Rozumiem. Znajdujesz się obecnie w jakimkolwiek biznesie serwerowym?
K: Aktualnie nie, lecz ostatnio napisałem podanie do grupy aktorskiej Studia Filmowego 4Life i Redakcji 4Life News.

M: Powiesz nam, co Cię zachęciło do spróbowania sił w rekrutacjach do tych biznesów?
K: Zachęciła mnie na pewno chęć spróbowania czegoś nowego, czego nigdy praktycznie nie robiłem, a rzeczy, które robicie, są na wysokim poziomie i również to mnie zachęciło do napisania podania.

qXdVLDL.png
TeEf4Il.gif
qXdVLDL.png

M: Wiadomo nam także, że znajdujesz się we frakcji San Andreas Road Assistance. Opowiesz nam coś o niej?
K: Jasne! Głównie frakcja San Andreas Road Assistance zajmuje się holowaniem pojazdów przykładowo, gdy stoi nieopłacony na parkingu płatnym, albo nieprawidłowo zaparkowany. Oprócz tego San Andreas Road Assistance zajmuje się transportami pojazdów na życzenie właścicieli w dowolne miejsca, przykładowo na posiadłość właściciela. Zajmujemy się również łataniem dziur, serwisowaniem lub czyszczeniem dróg po wypadkach. Jest oczywiście wiele różnych rzeczy, którymi frakcja się zajmuje, ale wymieniłem te, którymi najczęściej się zajmujemy.

M: Świetnie! Co Cię zachęciło do dołączenia w szeregi tej frakcji?
K: Zachęciło mnie to na pewno, co pracownicy robili. Kiedy ja jeszcze byłem zwykłym graczem bez frakcji, to czasami wzywałem frakcję San Andreas Road Assistance, żeby zabrali samochód mojemu znajomemu na Parking Policyjny. Nastąpił dzień, kiedy rozpoczęła się rekrutacja do frakcji, zdecydowałem, że napiszę podanie, ponieważ chciałem spróbować czegoś nowego na serwerze. Przed wynikami, zaczęło mi bardzo zależeć na tym, żebym się dostał do tej frakcji.

M: Powiesz nam, na jakiej randze obecnie jesteś, oraz jak długą przyszłość wiążesz z tę frakcją?
K: Obecnie we frakcji jestem Budowlany. Na razie planuję zostać jak najdłużej w San Andreas Road Assistance, chociaż nie jestem w stanie przewidzieć, co będę robił za miesiąc. W planach jest, żeby pójść do frakcji San Andreas Fire Department po San Andreas Road Assitance, ale to już plany bardziej na daleką przyszłość.

M: Rozumiem. Chciałbyś jeszcze coś osiągnąć na tym serwerze?
K: Oczywiście! Przede wszystkim chciałbym kupić Infernusa, jest to jedno z moich największych marzeń na tym serwerze, oraz chciałbym być w zarządzie San Andreas Road Assistance. Oczywiście to wszystko wymaga dużej ilości czasu, ale myślę, że się uda.

M: Zbliżamy się do końca. Chciałbyś kogoś tutaj pozdrowić?
K: Jasne! Chciałbym pozdrowić @Inaf, @Marcon666, @Rozkulwica, @Matie18, @xDanielowsky, @judi720, @maxwell187, @XRichie, wszystkich pracowników frakcji San Andreas Road Assistance, oraz wszystkich graczy.

M: Dołączam się do pozdrowień! Dziękuję Ci za możliwość udzielenia wywiadu. Realizuj swoje marzenia serwerowe, jak i w życiu realnym jak najlepiej. Trzymaj się cieplutko!
K; Dziękuję za możliwość odpowiedzenia na Twoje pytania! Trzymaj się!

qXdVLDL.png

Dziękuję za przeczytanie wywiadu! Zachęcam do pozostawienia reakcji oraz do podzielenia się swoimi opiniami poniżej w komentarzach.

b3kWvMu.png

Autoryzował: @Dudziak

icqHsRR.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin