Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolekcja klawych fur


Miszczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Voodoo 
ID: 21693
Pojemność silnika:  2.0
Przebieg pojazdu: 
Dodatki: FT z nitro na podwójnej atrapie bez baków, abs, up2, up3 Lampy/Licznik (███)
Cena:  Wystawiony w celu oszacowania majątku.
Coś od siebie: Perełka w mojej kolekcji mam ją od października robiona od czystej 1.8 wątpię żebym sprzedał, lecz zobaczymy :d
SS’y: 

Spoiler

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

 

Model: Jester
ID: 28528
Pojemność silnika:  2.0
Przebieg pojazdu:  7845,5km
Dodatki: FT Bez nitra, baku, abs oraz zbędnego vizu Lampy/Licznik (███)
Cena: Wystawiony w celu oszacowania majątku.
Coś od siebie: Mój piękny jesterek, codziennie dostaje po kilka wiadomości czy nie chce go sprzedać, więc macie wreszcie szansę może komuś się uda go kupić
SS’y: 

Spoiler

unknown.pngGrand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

 

Model: Savanna
ID: 41398
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu:  7061,8km
Dodatki:  progi (1102), wlot -dach (1131), hydraulika, felgi (1078), wydech (1129), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( DZBAN ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: Wystawiona w celu oszacowania majątku.
Coś od siebie:  Savka wspaniała w moim posiadaniu już prawie od roku raczej zostanie już do końca serwera.
SS’y: 

Spoiler

unknown.pngGrand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

 

Model: Sanchez
ID: 46644
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu:  17733,8km
Dodatki:  stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB
Cena: Wystawiony w celu oszacowania majątku.
Coś od siebie: Super Sanchez mam do niego wielki sentyment ze starej organizacji, pozdrawiam super gościa @Xayah od którego kupiłem, super sprawa.
SS’y: 

Spoiler

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

Pozdrowionka dla super gościa, najlepszego fotografa na serwerze @JK1337 za wykonanie takich pięknych fotek :)

Edytowane przez Miszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin