Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S/W] Jeden z rzadziej dostępnych/spotykanych pojazdów na drogach... Stafford z 4-cyfrowym ID, 2 na serwerze.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stafford
ID: 3782
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 5000 km.
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1096), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak benzyny 90dm3, Bak LPG 75dm3, Przyciemnienie szyb 20%, ABS, 5 dodatkowych kluczy.
Cena: Oferty, aczkolwiek na serwerze dostawałem już 4 - 4.2kk, więc prosiłbym o podobne oferty. Tak jak mówię, jak się ukaże BARDZO dobra, to sprzedam, a jak nie, to zostawię go jak dotychczas.
Coś od siebie: Powiem tak, że na serwerze miałem mnóstwo pytań czy sprzedaje/wymieniam, ale odpowiedź brzmiała: NIE, a teraz zależy to tylko i wyłącznie od Waszych ofert, które mam nadzieje, że będą spore; nie ukrywajmy, to jest rzadki okaz, a w dodatku drugi na serwerze, a pierwszy aktywny/dostępny dla graczy. Pojazd zrobiłem od czystego 1.6. Interesują mnie również wymiany na coś ciekawego, ale od razu mówię, że chce POWAŻNE OFERTY, to jest poważny pojazd, a nie żadne Elegy/Sultan, które są dostępne co sekundę na drogach (nie mam nic do tych pojazdów, ale chodzi o ich dostępność). Zapraszam do składa
nia ofert tylko i wyłącznie tutaj, a nie w prywatnych wiadomościach etc. B)

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

 

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

 

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Screenshot_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, supermaciek2010PL napisał:

sweietny staford ciastko jakbym mial kase to dalbym ci 4.3 ale mam tylko 3kk po sell, wiec tyle zaoferuje

 

Wiem, że świetny. Dziękuje za jakiś start, ale za tyle go nie oddam bo jest zbyt superowy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin