Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie "jakiegoś randoma"


Ukiiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siema, dziś, a właściwie wczoraj nadszedł ten dzień kiedy obraziłem najlepszą organizację jaką jest oczywiście Olimp (XD) i wyłapałem perma. Poza tym, moje chcęci do gry się kompletnie wypaliły, już pare miesięcy temu, głównie przez to, że nie chciało mi się zarabiać, a i tak połowę majątku przewaliłem na handel który mi nie wychodził. Niżej wymienie cejotów i tych którzy sprawiali, że jeszcze tu grałem. Niżej załącze mój ulubiony bicior, KOHAM OLYMP. A i dodając, okradłem 1 konto z majątku, potem rozdałem ok 40% majątku, pozdrawiam XD

https://www.youtube.com/watch?v=bTJUq45lV1A

@4Ever. @veeniX dzięki za banicję

@Fabiox220 przez ciebie bym nigdy nie był w Lostach i nie wyłapał bana. Dzięki, było warto JO

@JO_ViP3R. JO w sercu i w nicku byq

@Fl0dy. @PanS lepszych liderów nie mogłem sobie wymarzyć, dzięki za pobyt w Lostach i Mokotowie, dzięki za Zasłużonego

@Prezes^ dbaj, albo lepiej nie, wpier***aj się Longiem na dm, taranuj SAPDy, czy co ty tam robisz xd

@BmitTheLost<3 The Lost w serduszku, było warto, zostaw senta w spokoju i daj ELPEDŻI, bo co to za E30 bez gazu

@PREZES_1337* @jestemkotem @zth* dzięki za ostatnie chwile, odwalanie, tarany sapdów

@zbychu997 co że masz perma na forum, odwalanie samdziarzu, niestety odwaliłes taką maniane, że xd

@LuKi16 Dla Ciebie jestem "jakimś randomem", ale nie pamiętasz, jak respiłeś na urodzinach Kennego samolociki RC którymi lataliśmy i traktor któremu dałeś nitro i spadłeś z rangi, mówiłeś, że nie wykazałem się zbyt dużą dojrzałością obrażając OLYNPY, a za to ty nie przestrzegając jakiegoś tam regulaminu ekipy, wykazałeś się większym ilorazem inteligencji ;D

@Masellko pewnie gdyby nie ty, nie dostał bym teraz bana, ale już mniejsza

@Fighet dzięki za odwalanie sandem, hunta i eleganta

@DzikLeksi dbaj o moją golfinę, pakuj kilogramy na łapy

@xRamDiPVP CEJ I SZEJSIUNA, dzięki za wszystko, czyli nic xd

@kartovelek. dzięki za szansę w SAFD, jako jedyny mi ją dałeś

@KOXX akademia safdów, piękne czasy smarzenia parówek

@izereks:]] Było warto, tylko że ty na 1 rok poleciałeś XD

@skinnydomin nie wiem kto ty, ale fajnie wczoraj było xd

Jeżeli o kimś zapomniałem, to sorry, bo widzę, że dużo osób pominąłem, a nawet nie wiem kogo, pisane na spontanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin