Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam PATRIOT 2.2 PFT 1 na serwie || Hotknife 2.2 PFT 4 na serwie || Flash 2.2 PFT || BF-Injection 1.6


adamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Patriot
ID: 8106
Pojemność silnika: 2200dm3
Przebieg pojazdu: 22k+
Dodatki: FT bez nitra i UP2 (ma AWD 4x4) lampy, licznik - 
███
Cena: Offki 2kk+
Coś od siebie: Jest to pierwszy Patriot na serwerze praktycznie FT. Ma założony nowy wariant i naprawdę wygląda kozak. Wystawiam poglądowo, lecz przy dobrej ofercie jestem w stanie sprzedać.
SS’y: https://imgur.com/gallery/LUeKgZw


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Model: Hotknife
ID: 7780
Pojemność silnika: 2200dm3
Przebieg pojazdu: 20k+
Dodatki: FT bez nitra i atrapy (nie da się dać atrapy do niego więc nitra też) lampy, licznik - 
███
Cena: Offki 1kk+ 
Coś od siebie: Jest to 4 na serwerze Hotknife praktycznie FT. Wystawiam poglądowo, lecz przy dobrej ofercie jestem w stanie sprzedać.
SS’y: Potem dodam.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Model: BF-Injection
ID: 35636
Pojemność silnika: 1600dm3
Przebieg pojazdu: 830km 
Dodatki: felgi i rejka
Cena: Offki 200k+
Coś od siebie: Fajne bagi bardzo rzadkie. Wystawiam poglądowo, lecz przy dobrej ofercie jestem w stanie sprzedać.
SS’y: Dodam potem.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Model: Flash
ID: 66804
Pojemność silnika: 2200dm3
Przebieg pojazdu: 14k+
Dodatki: FT bez nitra, baku i atrapy lampy, licznik - 
███
Cena: Offki 500k+
Coś od siebie: Super flashuwa bardzo ładna. Wystawiam poglądowo, lecz przy dobrej ofercie jestem w stanie sprzedać.
SS’y: Dodam potem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fredusek napisał:

BF 260k ps

Dalej

6 godzin temu, Bluey napisał:

DAJE 260K za bfke na teraz i zabieram od razu

 

Dalej

5 godzin temu, JO_cygusfr napisał:

Hotknife 880 ps bo redy ma

Nadal słabiutko w porównaniu do ofert z serwera/forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin