Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

➤ Odejścia z organizacji - Dirty Angels


Calvin.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Login: Vinter
Ranga: Upadły anioł
Powód odejścia: Brak chęci na MTA, nie chce robić sztucznego tłumu wchodząc raz na miesiąc. Dzięki za szansę dołączenia do super organizacji :) Trzymajcie się cieplutko

D8LP9TM.png

Trzymaj się!

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wzór:

Login: EventiSe
Ranga: Archanioł
Powód odejścia: Z organizacji zrobiła się masówka. Nikt ze sobą nie gada a pewne osoby mają takiego "kija", że szkoda gadać. Poza tym odchodzę z serwera ze względu na poziom niektórych administratorów, oraz graczy. Trzymajcie się.

 

D8LP9TM.png

Trzymaj się!

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: _Seba_
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Ostatnimi czasy zacząłem się źle czuć w organizacji i stąd moje odejście,

Jeszcze od siebie chciałbym dodać że na pewno  wrócę do organizacji jeżeli będzie nadal dla mnie miejsce, oraz chciałbym podziękować ze ten super czas jaki mogłem spędzić w tej cudownej organizacji, całemu kochanemu zarządowi, również dziękuję za to że dostałem swoją szansę na randze Dozorca Piekła, mam nadzieje że będziecie mnie dobrze wspominać, życzę tej organizacji wielu sukcesów, trzymajcie się i widzimy się na serwerze.

D8LP9TM.png

Trzymaj się!

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login maniu202

Ranga diabełek

Powód odejścia idę do kolegów org

Coś od siebie. Dziękuję za szansę mam nadzieję że wrócę trzymajcie się 

D8LP9TM.png

Trzymaj się!

 

Edytowane przez .Nati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin