Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

➤ Odejścia z organizacji - Dirty Angels


Calvin.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Szymek!
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Zakończenie gry na serwerze.
Coś od siebie: Wszystkim członkom oraz zarządowi organizacji dziękuję za ten miło spędzony czas oraz za wybranie mnie na dozorcę myślę, że się spisałem. Dnia dzisiejszego kończę przygodę z serwerem.


Trzymaj się!

Edytowane przez Czorny*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Login: Linshi
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Chciałbym spróbować czegoś nowego.
Coś od siebie: Dziękuję za szansę w organizacji oraz na randze dozorcy piekła. Dziękuję za mile spędzone chwile i do zobaczenia. Trzymajcie się!


Trzymaj się!

Edytowane przez Czorny*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Szartix
Ranga: Archanioł
Powód odejścia: No nie będę ukrywał, po prostu nie gram, nie chce mi się raz na miesiąc wbijać na gierkę, żeby kicka nie było
Coś od siebie: No fajnie było, miło wspominam wszystkie fajne akcje czy eventy, szczególnie @Lukass., @Calvin., @Expik, @Greyna.gg, @FaFikkk, @Hinox, @Lajk*, @Norsek (nie wiem czy kogoś zapomniałem, ale jeśli tak to przepraszam) raczej nie będę wracał już, bo jakoś średnio chce mi się grać w MTA i raczej nawet jeśli to będzie to max tydzień. Było fajnie, akcje odpały etc., mam nadzieję, że org się rozwinie tak samo jak serwer. Trzymajcie się i pozderki, jest kontakt na dc

Odmeldowuję się ŁysaPałaPL


Powodzenia!

Edytowane przez xitrazS
KEK rangi mi się pomyliły xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: betssiowca
Ranga: Archanioł
Powód odejścia: Zmiana organizacji
Coś od siebie: Naprawdę miło będę miło wspominał tą organizacje, jak nigdzie indziej bawiłem się w niej znakomicie. Myślę że na pewno kiedyś wrócę. Pozdrowienia ziomeczki, hej.


Trzymaj się! :/

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: nenil123 

Ranga: Szatan wcielony 

Powód odejścia: Chciałbym spróbować gdzieś indziej. 

Coś od siebie: dzięki za miło spędzony czas, pa kocham was <3


Trzymaj się!

Edytowane przez Lisa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: sonik312
Ranga: Archanioł
Powód odejścia: Chce doświadczyć nowej przygody
Coś od siebie: Dziękuje za przyjęcie mnie do organizacji i za te wszystkie chwile spędzone <3 dla każdego i trzymajcie się wrócę do was silniejszy 

 


Trzymaj się!

Edytowane przez Lisa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin