Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

RIP in pepperoni -Wybojowy


WybojowyAkaDzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nad tym myślałem ale w końcu się odważyłem to zrobić. Chciałem podziękować wszystkim za wspólną grę i za 700 godzin wspaniałej zabawy. Na serwerze będzie mi strasznie brakowało wielu osób. A oto i oni:

 

Kasztan*  -Najlepsza mordeczka z serwera. Będzie mi brakowało wspólnej zabawy :c
hoopak  -AlkoholikAkaSupportAkaŻeglarz. hop hopów nie zapomnę nigdy ;3

Hector -AlkholikV2. Bardzo dobry allegrowicz. Polecam. Niech hymn Rosji będzie z tobą.

Syriusz -Najlepsza osoba, z którą miałem do czynienia. Niech TSA będzie z tobą ;3 

 

Bardzo też będzie mi brakowało jednej wspaniałej "osoby" jaką jest:
Parówczak <3333
(Miała mieć kolor kości słoniowej a wyszła koloru parówki ;v)

 

Te cztery osoby + manana były dla mnie najważniejsze na serwerze. Teraz wypiszę osoby, dla których zrobiłem osobne miejsce w serduszku :v


Fabik -Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś :3
Inquee -GrafikAkaCejot. Kochany policjant co pomógł mi rozwiązać zagadkę z butami XD

Vigro - <3

Dominik997
Emialski

FastDragon 

Ox(pomidor)
Lewanek

Xjobs

Michael1337

KNX -Gdyby nie to że spamisz wszędzie rajstopami jesteś naprawdę spoko osobą.

Cola
Kalahim lub Klahim (nigdy zapamiętać nie mogę)
Krypton -Cejot

Neon -Wiekszy cejot :V

SP -Dziękuje bardzo za szansę w SAPD oraz za te niepełne "nocki" :3

Kirge -Cejot z buffalo
(zbanowany) GustawJelen -Co z tego ze tego nigdy nie zobaczy ale napisać warto.

Janusz Barton -Cejot nad cejotami. Pogromca L.....

Loxes - :*

DavloAkaDamirez -Cejot z GFSA (gdy jeszcze tam byłem)

TheKruzii -Majne frojnde
Monkey -Majne cejot

Enomek -Cejot, który mi się śni ;v

FrixoAkaFryta -O tobie zapomniałem cejotku tym mój <3
MasterCziko -Na początku cię nie lubiłem ale po jakimś czasie zacząłeś się wydawać spoko :P


Pewnie zapomniałem połowy ale pisać to wpiszę :3 Tak btw miałem zamiar zrobić film z super mega screenami i smutną muzyką ale jestem zbyt leniwy. Pewnie kiedyś wrócę na serwer, ale będzie to raczej chęć pojeżdżenia freewayem :3 
Oczywiście kolejność wymienionych osób jest przypadkowa więc nie miejcie "bólu dupki"
Mam też nadzieję, że zostanę zapamiętany chociaż w najmniejszym stopniu aby podczas powrotu był fejm :V

Dodam do tego tematu jeszcze jedną rzecz. ZbyK. Proszę cię z całego serca aby ten serwer był z nami jeszcze przez długie lata.

To tyle, zegnajcie :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

TYYYYYYYYYYYYYYYYYY GGNOJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU KASZTANIE GŁUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII GNOJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRACAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin