Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Stafforda 2.2 - jeden z najrzadziej spotykanych pojazdów na drogach!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stafford
ID: 3782 (2 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6.800 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro oraz hydrauliki. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty, aczkolwiek oferty jakie dostawałem dotychczas sięgały w graniach 4.9 - 5kk, więc prosiłbym o większe, a niższe = podbicie tematu.
Coś od siebie: Powiem tak, że na serwerze miałem mnóstwo pytań czy sprzedaje/wymieniam, ale odpowiedź brzmiała: NIE, a teraz zależy to tylko i wyłącznie od Waszych ofert, które mam nadzieje, że będą spore; nie ukrywajmy, to jest rzadki okaz, a w dodatku drugi na serwerze, a pierwszy aktywny/dostępny dla graczy. Pojazd zrobiłem od czystego 1.6. Interesują mnie również wymiany na coś ciekawego, ale od razu mówię, że chce POWAŻNE OFERTY, to jest poważny pojazd, a nie żadne Elegy/Sultan, które są dostępne co sekundę na drogach (nie mam nic do tych pojazdów, ale chodzi o ich dostępność). Zapraszam do składania ofert tylko i wyłącznie tutaj, a nie w prywatnych wiadomościach etc. 
SS’y: <KLIK>

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CAT napisał:

Clover 2.4 PFT na szmaragdach 3 z 4 dostępnych na serwerze z tym wariantem + Clover 2.4 Sport FT bez nitra na złocistych 1 z 4 dostępnych na serwerze z tym wariantem.

Co Ty, dalej.

57 minut temu, Sheeker napisał:

Huntley 2.4 PFT (ok. 2kk) + Sabre 2.4 PFT (ok. 1.5kk) + 1.5kk w gotówce 

Wszyscy oferujecie podobne/te same oferty, więc czekam na jakieś większe - może sprzedam/wymienię. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin