Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S/W] Bulleta 2.2, który posiada niskie ID oraz ”unikatowe” lampy (jedyne na serwerze).


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Bullet
ID: 3845
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 65.000 km
Dodatki: FT bez UP4 oraz baku benzyny. Posiada zamontowane niedostępne lampy w komponentach -  ███
Cena: Oferty, tylko i wyłącznie gotówka bądź wymiana za coś z niskim ID bądź ”unikatowymi” lampami.
Coś od siebie: Witam, sprzedam bardzo ładnego Bulleta z niskim ID + ”unikatowymi” lampami. Co prawda nie są jakieś najładniejsze, ale wiadomo jak to unikaty - wartość wzrasta z czasem, a tutaj jeszcze niskie ID, jak na pojazd tej klasy. Z tego co wiem, to jest to 16 Bullet na serwerze, z czego ponad połowa jest nieaktywnych/niedostępnych. Jest to prawdopodobnie JEDYNY pojazd na serwerze, który posiada te lampy (daje 100% pewności). Dziękuje za cudowne SS’y @JK1337 - zapraszam do współpracy z nim. B)
SS’y: <KLIK>

Edytowane przez Ciastkowy*
Doinformowanie się co do lamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj graczy w błąd z lampami ponieważ patrząc po bazie pojazdów, samych  bulletów jest jeszcze około 15. Polecam samemu sprawdzić sobie w bazie czy jest to rzeczywiście jedyny pojazd na takich lampach albo zapytać ARCON albo nie pisać że coś jest ale nie jest się tego pewnym :) 

1.5kk ps żeby punkcików nie było:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Julia_Gagatek_Kubuli napisał:

Nie wprowadzaj graczy w błąd z lampami ponieważ patrząc po bazie pojazdów, samych  bulletów jest jeszcze około 15. Polecam samemu sprawdzić sobie w bazie czy jest to rzeczywiście jedyny pojazd na takich lampach albo zapytać ARCON albo nie pisać że coś jest ale nie jest się tego pewnym :) 

1.5kk ps żeby punkcików nie było:*

Tak, samych Bulletów, ale Bullet na tych lampach jest jeden - mój. A taka wypowiedź typu; nie wiem, nie znam się, ale MUSZĘ się wypowiedzieć, to trochę śmieszne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to jest to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że nie jest to jedyny bullet na tych lampach a Ty dalej upierasz się przy tym, że jest on jedynym XD

1.6kk ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 06:56, Ciastkowy* napisał:

 Jest to prawdopodobnie JEDYNY 

 

W dniu 5.07.2021 o 06:56, Ciastkowy* napisał:

 (daje 100% pewności)

to w koncu prawdopodobnie jedyny czy dajesz 100% pewnosci ? xddd 1.61 ps i podaj rgb tych lampeczek skoro sa takie unikatowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MatiZapalara321 napisał:

 

to w koncu prawdopodobnie jedyny czy dajesz 100% pewnosci ? xddd 1.61 ps i podaj rgb tych lampeczek skoro sa takie unikatowe 

było napisane, że prawdopodobnie, ale to poprawiłem jak się dowiedziałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin