Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co sądzicie o naszym biznesie? (reaktywacja)


 Udostępnij

Co sądzicie o naszym biznesie? (reaktywacja)  

157 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie działalność biznesu? (1-5)

  2. 2. Czy jest coś, co byś chciał zmienić w biznesie? (liczymy na propozycje)

  3. 3. Jak oceniasz aktywność biznesu na serwerze?

    • Biznes często udziela się na serwerze
    • Zbyt mało biznes udziela się na serwerze
    • Wypadałoby zwiększyć aktywność biznesu

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.07.2021 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było gdyby biznes organizował jakieś parady przez miasta czy coś w tym stylu lub generalnie patrolowanie SA bo nie spotkałem się z tym a jak dla mnie brzmi to ciekawie i dopieszcza rozgrywkę na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biznes jest dość słabo widoczny na serwerze i to przyzna chyba każdy. Proponuję regularne misje z ciekawą fabułą (nawet może zrobić kilka misji, które się łączą). Można angażować w to nie tylko osoby z wojska, ale też ogłaszać je dla ogółu graczy i zapraszać chętne osoby do współpracy. Proponuję także nie tworzyć bezsensownych pododdziałów (?), które nie mają zastosowania na serwerze (mówię tutaj np. o artylerii rakietowej). Nie oszukujmy się, że takimi rakietami i tak nic nie zrobicie na serwerze, bo nie ma na to warunków, ani zakładam pomysłów. Może akurat z tym się mylę i chętnie się dowiem czy tak jest od osób z wojska. Bardziej widziałabym pułk reprezentacyjny, który skupiłby się na promocji wojska i organizacji jakiś pochodów/świąt/dni otwartych/innych eventów. Chętnie zobaczyłabym na serwerze profesjonalnie i dobrze wykonaną musztrę. Innym pomysłem jest może coś związanego z wodą? Macie już jednostki na każdym froncie, ale chyba takie typowo nawodne/podwodne to nie widziałam i nie kojarzę u Was. Dodatkowo bardzo serdecznie zapraszam do współpracy z SAMD, aby co rekrutację robić obowiązkowe badania wojskowe + książeczki wojskowe :angel: w jakiś sposób mogłoby to urozmaicić waszą akademię oraz nawiązać jakąś fajną współpracę. Biznes jest na prawdę fajny, ale mam wrażenie jakby Wam brakowało dobrych pomysłów na to wszystko. Pozdrawiam osoby ze sztabu bo wiem, że robicie super robotę <3

 

Edytowane przez Aza*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin