Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie odchodzę dostałem bana !


4Stroke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czlowiek sobie gra , gra a tu nagle przychodzi osoba która się czepia wszystkiego i dostaję się bana. Mam nadzieję że kiedyś wrócę do gry i że dostanę tą szansę grania właśnie z wami.

Pozdrowienia i podziękowania za grę 

@Dudziak Właśnie u ciebie w org zacząłem grę i poznałem wiele dobrych ludzi dzięki za wspólną grę i przeżyty czas. 

@Szczot4 Fajny twój sultan był i rozmowy z tobą na dc . 

@-Yakuza- Z tobą jednak grałem większą ilość godzin naprawdę fajnie się z tobą grało 

@SH_Shajkox Ziomooo mój dzięki tobie dalej prowadziłem grę i dzięki tobie poraz pierwszy znalazłem się na jutubie.

@Jurasek2009PVP Z ciebie też panie wojskowy był dzik i sarna wiadomo o co chodzi dzięki za grę !

@Neequ Z tobą wbiłem razem nasze 1500lp i z tobą dołączyłem pierwszy raz do jakiej kolwiek org dzięki za grę! 

@maciek2010PL Później nadszedł czas na ciebie i nagrywki na yt równy z ciebie gość mam nadzieję że jeszcze zagramy trzymaj się dzięki za grę ! 

@carl_jonhson ty również dobry zadymiarz z dma mimo kłótni jakie były dalej cię miło wspominam dzięki za grę trzymaj się ! 

@TheArasik. dzięki za pobyt u ciebie w organizacji ! 

@Wiesi3k.Dzięki że nie dawałeś prawka jak zrobiłem coś złego i miałeś cierpliwość !

@Deshi_2k.UwU dzięki za grę i pogadanki na dc miłej gry ! 

@AdekUchiha dzięki za gre pijaczyno ! 

@Dubaj dzięki za chwilę w grze i że mogłem dołączyć do was do org! 

@Ukiiiito ty zawsze mi dawałeś kredyty :DD dzięki bardzo ci za to Miłej gry ! 

 @Handlarz. kolejna osoba z którą utrzymuję kontakt poza grą do dziś dzięki że cię poznałem i że poświęciłeś czas na grę zemną ! 

 @ZbyK.gg fajny server dzięki że dla nas go stworzyłeś ! 

@ThanKs. dzięki za ostatnie przykładanie oka do mnie żebym dostał bana wiesz doskonale o co chodzi :) Miłej gry i rozwijania się jako administrator ! 

 @jestempsem piękne skoki prawie 10z mc i żadnej kary :D rozwijaj się i dzięki za grę mordo ! 

 @Wydymiarz dzięki za grę ! 

@Roxel dobry ziom i wariat dzięki za grę miłej gry ! 

 

Jeżeli o kimś zapomniałem przepraszam ale też pozdrawiam i miłej gry jak to przeczytałeś/aś (Osoby oznaczone wspominam najlepiej) Jeszcze raz wielkie dzięki Może kiedyś się spotkamy ! :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin