Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

(Poglądowo!) Sprzedam 2 Super BF Injectiony !


Roni6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: BF Injection x2

ID: 86079 , 86130

Pojemność silnika: 1.6 x2

Dodatki: Czyste na ładnych Offroadach.

Cena: Offki

Coś od siebie:Witam,posiadam 2 Super BF Injectiony czyste 1.6 na sprzedaż,lecz wystawiam Poglądowo ze względu na to,że Dużo ludzi o nie pyta,więc chcę sprawdzić ile mógłbym za nie dostać. Bardzo rzadkie pojazdy ! Oczywiście sprzedaż jest możliwa,jeśli offki będą fajne. Jeśli nie,zostaną u mnie ;)

Ssy: https://imgur.com/a/gJaBncX

 

Edytowane przez Roni6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adamox napisał:

Jak myślisz, że ktoś Ci za to da 280k tyle za ile wystawileś na giełdzie to możesz se pomarzyć...
180k za jednego

Każdy wystawia gościu za wyższą cene na giełdzie to po 1. Po 2 cena była do nego,wolny rynek. Po 3 wystawiłem poglądowo,nikogo nie zmuszam do kupna,mogą zostać ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Roni6 napisał:

Model: BF Injection x2

ID: 86079 , 86130

Pojemność silnika: 1.6 x2

Dodatki: Czyste na ładnych Offroadach.

Cena: Offki

Coś od siebie:Witam,posiadam 2 Super BF Injectiony czyste 1.6 na sprzedaż,lecz wystawiam Poglądowo ze względu na to,że Dużo ludzi o nie pyta,więc chcę sprawdzić ile mógłbym za nie dostać. Bardzo rzadkie pojazdy ! Oczywiście sprzedaż jest możliwa,jeśli offki będą fajne. Jeśli nie,zostaną u mnie ;)

Ssy: https://imgur.com/a/gJaBncX

 

185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin